Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, ale właściwie to ja od dawna wolę wino i śpiew przy ognisku niż naćpać się i skakać wśród hołoty w dyskotece. :smile:

 

paradoksalnie wiecej tego drugiego robiłem, tak jakby wbrew sobie, za to zgodnie z trendem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ja o disko nawet nie myslę bo od lat nie chodzę. No pół roku temu byłam w jakimś badziewiastym lokalu na imprezie firmowej i czułam sie jak debil bo co druga piosenka to to gówno "ona tańczy dla mnie"puszczali :shock: K... żeby przy takim badziewiu się bawić to nie wiem jak trzeba się ućpać czy uchlać? A ja tańczyć kocham...

 

-- 11 cze 2013, 18:02 --

 

amelia83, ja też mam lęki :( A najbardziej właśnie jak długo z chałupy nie wychodzę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, nie no trochę przejaskrawiam, są też bardzo fajne kluby i wiele razy się dobrze bawiłem na takich imprezach. ;)

 

a jakie tańce lubisz, towarszyskie, czy raczej solo idziesz?

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, nie no trochę przejaskrawiam, są też bardzo fajne kluby i wiele razy się dobrze bawiłem na takich imprezach. ;)

 

a jakie tańce lubisz, towarszyskie, czy raczej solo idziesz?

 

Wszystkie latynoskie :mrgreen: Byleby pupą pokręcić ;) I takie mega kobiece ;) Skoro na moto jeżdżę to coś muszę robić typowo dla kobiet bo w końcu kobitą jestem :mrgreen:

 

-- 11 cze 2013, 18:14 --

 

Saska, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×