Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, co ja mam powiedzieć u tego psychiatry, żeby nie zmarnować wizyty.

Jak tam dzisiaj chłopaki?

Nie jest źle, wreszcie jestem zapisany do psychiatry.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, najlepiej powiedz prawdę. To co czujesz, co Cię dręczy...

No tak, ale muszę sobie zrobić listę takich rzeczy, bo na miejscu najprawdopodobniej się zestresuję i wszystko pozapominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, jestem pełna podziwu, ze masz siłe na pracę, ja nie mam, nie byłam w pracy od ponad tygdonia, nie mam na nic sił...podziwiam naprawdę, ja bym chciała byc na tyle silna by mimo problemów ze sobą wykonywać swoje obowiązki :roll:

wykończony, niedługo wrzuce jakis inny avatarek, kocur się znudził ano ;)

Marcin20.04, tez ide w tym tygdodniu, mam nadzieje, ze mnie przyjmie bo mam termin na sierpień dopiero, na nfz, moja doktor teraz prywatnie przyjmuje w gdańsku a państwowo 1 raz w tyg na kilka godzin, jak ona mnie nie przyjmie to może do kogos innego mnie wcisna, czekam na ta wizyte jak na swoją ostatnią szansę :-| / tez często robiłam sobie zapiski do psychiatry w punktach zeby nie zapomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, szef wie, ze mam depresję,(bo jego zona jest psychotereapeuta i kiedys rozamwialismy na ten temat) mam umowe zlecenie wynagrodzenie prowizyjne od efektów, chcociaz nie wiem czy mnie nie zwolni jak wydobrzeję to bedzie za pózno..nie wiem, aleznajdę inna prace wtedy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×