Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu agresja wziela nade mna gore. Odrabialem zadania z informatyki ze szyfrowania (w sumie 7 zadan) i nie moglem ich wszystkich zrobic to rzucalem dlugopisem, przeklinalem i wrzeszczalem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu agresja wziela nade mna gore. Odrabialem zadania z informatyki ze szyfrowania (w sumie 7 zadan) i nie moglem ich wszystkich zrobic to rzucalem dlugopisem, przeklinalem i wrzeszczalem :roll:

Znam to. Tylko że u mnie było tak w przypadku matmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, matma tez mnie czasem doprowadza do szalu (a paradoksalnie jestem na profilu matematycznym), a konkretnie to zadania z rozszerzonej geometrii. Jak robie cos ze 2 godziny i krece sie w kolko z jedna rzecza to po prostu nie wytrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, wlasnie, Ty sie czyms zajmujesz?

 

Nie wiem, czy to dobrze, ze tak sie ze mna dzieje, ale na pewno zdrowiej jest dac upust zlosci, niz ja chyba trzymac w sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, wlasnie, Ty sie czyms zajmujesz?

Właściwie to nic nie robię. Szkołę skończyłem, pracy nie mam, wyciągam rentę z ZUSu, którą i tak mi wkrótce zabiorą. Na co dzień siedzę w domu.

 

-- 11 cze 2013, 13:55 --

 

Marcin20.04

Nie wiem, czy to dobrze, ze tak sie ze mna dzieje, ale na pewno zdrowiej jest dac upust zlosci, niz ja chyba trzymac w sobie?

Jeśli ofiarami Twojej złości są tylko roztrzaskane długopisy, to na pewno zdrowiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no i sciana tez jest troche porysowana od rzucania, a nie tak dawno byl remont, jakis ponad rok temu ehh.

No to ściany szkoda, bo długopisy to koszt paru groszy, ale ściana to już grubsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith Belluś :papa:

poem 7h to mało

nie odpoczęłaś tak naprawdę :bezradny:

 

 

no tak z 8h tak naprawdę, nie wiem dokładnie o której zasnęłam ale pewnie ok 23, a wstałam o 7 :D

 

śniło mi się że byłam u fryzjera xD miałam cudnie ścięte i ułożone włosy :105: ale zanim to nastapiło to dzialy sie dziwne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×