Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

pqn idealny bonus, wszyscy go kochaja ,uwielbiają, czczą to czemu jest taki samotny, ciekawe?

my przynajmniej umiemy sie przyznać, że mamy problemy, a ty najpierw piszesz ,ze masz problem , nie umiesz stworzyc z ludxmi liższej wiezi a jak Ci ludzie chcą pomoc i piszą prawde to się obruszaszi obrazasz, nie dopuszczaasz własnej krytyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest tak.

Ja nie jestem żaden "święty", też mam problemy, jak Wy. Każdy je ma. Ale czy to jest wytłumaczenie do tego, żeby kogoś krytykować i to niesłusznie? Czy jak ja Was bym krytykował i Wy wiedzielibyście, że nie mam racji, jak byście się z tym czuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest tak.

Ja nie jestem żaden "święty", też mam problemy, jak Wy. Każdy je ma. Ale czy to jest wytłumaczenie do tego, żeby kogoś krytykować i to niesłusznie? Czy jak ja Was bym krytykował i Wy wiedzielibyście, że nie mam racji, jak byście się z tym czuli?

To masz te problemy czy nie?bo już sie pogubiłam?przeczysz samemu sobie to że Cie nie głaszczemy po głowce to nie znaczy że Ci żle życzymy czytaj te posty ze zrozumieniem.Tylko że Ciebie nijak się nie da sie zrozumieć tego co piszesz gubisz się sam w tym to jeden chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mało to ludzi samotnych jest na świecie? Nie tylko w Polsce.

 

-- 09 cze 2013, 15:47 --

 

Ale ja nie rozumiem jednej rzeczy, po co zmieniać jakieś podejście, skoro ja podejście mam normalne, dobre? Przecież znam na tyle siebie i widzę, że jest normalnie ze mną?

Ciekawe, jakbyście myśleli, gdybyście poznali mnie realnie i poznali moje życie? Moją osobowość? No chyba że lubicie się okłamywać, co do samych siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus,

pisza ci ludzie ze przeczysz sam sobie, piszesz nie spojnie, to co piszesz jest zlepkiem jakis wymirenionych rzeczy, które nie sa jednoscia , jesli pare osób ci to mowi ze jesteś nie spójna całoscia i tak Cie odbiera w tym co piszesz to tak piszesz, sam sie gubisz i nie wiesz czego chcesz i nie umiesz tego ocenić obiektywnie, ale chyba juz ci napisalismy wszytko co moglismy a co ty z tym zrobisz to to twoja sprawa

 

-- 09 cze 2013, 15:56 --

 

Bonus
Podobno z samotności nie da się wyjść samemu?

 

hehe dobre. :smile:

no jak to z samotności wychodzi sie tylko i wyłącznie samemu ;)hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mało to ludzi samotnych jest na świecie? Nie tylko w Polsce.

 

Ale ja nie rozumiem jednej rzeczy, po co zmieniać jakieś podejście, skoro ja podejście mam normalne, dobre?

Ja też nie widzę sensu zmiany w takim razie. Zgadzam się z Tobą całkowicie!!!! ;) i z przedmówcami również :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja na nic nie liczę.

Tym bardziej nie na "niewidzialną rękę" Nie przesadzajmy.

 

-- 09 cze 2013, 17:37 --

 

A już na pewno nie zaprzeczam samemu sobie. To nie ja użyłem takiego stwierdzenia.

 

-- 09 cze 2013, 17:48 --

 

I po raz kolejny powtórzę: ja mam dobre kontakty z ludźmi, umiem z ludźmi rozmawiać, potrafię iść na ugodę, kompromis i mieć dobre relację, od siebie.

A że nie każdy chce mieć dobrą ugodę i mieć kontakty, to już ja nic na to poradzić nie mogę.

I po raz kolejny powtórzę: jak nie zna się kogoś w rzeczywistości, nic się nie wie o jego życiu, tak realnie, to się nie ocenia na podstawie postów.

Bo tu byłem i jestem nie raz źle odbierany, a chyba można się domyśleć, że "może ten Bonus nie jest taki, za jakiego go mamy...? Może mylimy się co do niego, a tak naprawdę jest w porządku? Może niesłusznie go krytykujemy"? Można się trochę zastanowić, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też.

Bo z tą bliskością jest różnie. Można odczuwać przyjemność i zauroczenie kimś, ale bliskość już nie. Można poznać ładną, zgrabną dziewczynę, która ma naprawdę piękne ciało, ale jakiś facet może nie czuć do niej bliskości, bo to są sprawy psychologiczne.

Taka laska może mnie nie pociągać seksualnie, mimo że ma ładną figurę, no ale to nie jest najważniejsze. Nie sam wygląd, atrakcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra, a mówią, że niż demograficzny jest. :D

 

a to czy zdarzy Ci się miłość, w dużym stopniu zależy od tego czy łatwo się zakochujesz i czy proponujesz randki facetom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaprzeczasz sobie, przeczytaj szcze raz co napisałes, płaczesz tu cąły dzień ,ze jesteś samotny i nie umiesz tego zmienic a nie umiesz sie do tego przyznac, zauwazyło to kilka osob jesteś niespojny w kreowaniu obrazu własnej osoby, co z tego ze maszznajomych jak i tak jesteś cholernie samotny i przeszkadza ci to, mozesz sobie zaprzeczać ,ale jakbys nie mial tego problemu to bys o nim nie pisał, boiszsie bliskich relacji z otczeniem i jasno to widac z twoich wypowiedzi, zreszta to normalne u bonusa takie granie na nerwach, bo chce zopstać trolem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niełatwo, poza tym nikogo nie poznaję

 

Poradzę Ci piękną Kobieto jak zmienić ów zły stan rzeczy. Pilkinij Tutaj super zdjęcie ładnej laski ( może byc Twoje jak jesteś) , to się nie odgonisz od samców. I nieważne na co chorujesz ,,, żeby tylko trzymać mierny kontakkk z rzeczywistością i nie pomylić imion. ;) Poza tym nie bierz mnie serio , nanosiłem się dzisuiaj kanap , mebli , foteli , bo sie babie wypoczynek wymyslił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym tutaj koleżanka w ogóle pisze?

Ona chyba sama nie wie, co o mnie pisze i myśli, że ma swoją rację? Oczywiście, masz prawo do swojej racji, jak każdy, ale w moim przypadku, to Ty zupełnie nie masz racji co do mnie, dziewczyno? A musisz wiedzieć, że ja zawsze bronie swoich racji, co by się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz prawo do swojej racji, jak każdy, ale w moim przypadku, to Ty zupełnie nie masz racji

:D

oh-you-dog.jpg

 

 

 

Coby OT nie robić,po przemyśleniu - izolacje mam na własne życzenie,zarówno w realu,czy choćby tu na forum proponowano mi,czy też była okazja by się z ludźmi spotkać i odalienować trochę,zawsze odmawiałem,więc i niema się co dziwić że jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to na pewno nie dotyczy i te obrazki nie są skierowane do mnie.

Bo ja mam kontakty z ludźmi, nie jestem w żadnej izolacji. Korzystam z Internetu, jak każdy, ale też wychodzę, widuję się z rodziną, znajomymi.

 

-- 09 cze 2013, 23:12 --

 

W dalszym ciągu ktoś mnie tu źle odbiera i tak jest przekonany...

A może już czas zmienić to złe przekonanie o mnie, co? Może trzeba się zastanowić nad tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×