Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, mark123, czasami dochodzi do tego jeszcze problem z tym, że strona strasznie długo się ładuje... I w efekcie, zamiast przyjemnej pogawędki robi się tylko niepotrzebna nerwówka :bezradny:

 

Saraid, ech... A mnie właśnie martwi ostatnio, że dni są ostatnio takie długie... Kładę się spać, jasno... Wstaję, jasno... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truskawki

5 z działalności gospodarczej i usługowej, chociaż nie zdążyłam wszystkiego się nauczyć :shock: bo bardziej ogarniałam dermatologię

z dermatologii też mi źle nie poszło, ale nie ma jeszcze wyników, jak jakimś cudem dostałabym 4, to skakałabym z radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, dokładnie! z tego co pamiętam, to zawsze tak miałam... :roll: z tego co się uczyłam - lipa, z tego co się nie uczyłam - radość i max punktów :bezradny: bez sensu.

 

-- 09 cze 2013, 14:46 --

 

a z dermatologii teraz dopiero mi sie przypomina co mogłabym napisać. np. zamiast pęknięcie (szczelina) napisałam sama szczelina i nie wiem, czy mi zaliczy :roll: a jak zaliczy to pewnie nie na cały pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truskawki

5 z działalności gospodarczej i usługowej, chociaż nie zdążyłam wszystkiego się nauczyć :shock: bo bardziej ogarniałam dermatologię

z dermatologii też mi źle nie poszło, ale nie ma jeszcze wyników, jak jakimś cudem dostałabym 4, to skakałabym z radości.

 

działalność gospodarcza i dermatologia? na jednym kierunku? albo jedno albo drugie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk79, jestem na kosmetyce, więc i jedno potrzebne i drugie. ;)

Vett, no dokładnie, z dermatologii miałam egzamin pisemny, w postaci testu, parę zadań otwartych,a tak to większość zamknięte... I też mi gorzej idzie niż egzamin jak widać ustny... nie ogarniam chyba nigdy tego nie ogarniemy. jeden jest sposób - po prostu się nie uczyć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×