Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

niewidoczny, mam nadzieję, że to z przemęczenia. Niby dobrze jem, biorę leki nasenne, ale coś jest jeszcze nie tak. Trochę też mi serce kołacze rano. Chyba czeka mnie wizyta u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny, w przyszłym tygodniu mam zamiar umówić się do psychiatry. A z tym nakręcaniem się... To jest nic w porównaniu do tego, co robiłam jakiś czas temu. Zaryzykuję stwierdzenie, że zrobiłam w tej kwestii postęp :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sophia S., może, tylko nie porównuj tego do tego co było gorsze a do tego co lepsze. Bo w porównaniu do tych najgorszych zawsze bedzie lepiej, a tzreba dążyć by się tego w ogóle pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, i widzisz sam jak to jest...ja niby mam gdzie i do kogo i nawet mam osobnika w domu który mi pomaga w codziennym bytowaniu, ale nie mam z kim zapuścić się na początek samochodem żeby oswoić teren, a dopiero później stawiać samodzielne kroki (raczkowanie hehe), szkoda że do Krakowa 140 km..,teleportacji nie zrobię,a z chęcią bym przystała na takie wyzwanie....... na swoim terenie nie znam drugiej (go) takiej jak ja (a są na pewno)z transportem i tu sie kończy bajka....Moja córka mieszka w Krakowie od 4 lat i niestety nie odwiedziłam jej, więc bez komenta.Pozdrówka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×