Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, no cóż jest to już jakaś norma powoli, tam gdzie ja się pojawiam nastaje niezręczna cisza, nie wiem jak to interpretować już to kiedyś pisałem tu, monk to widział, Ty to zauważasz, kurde. ;D

 

Łapa, uwielbiam te jego wstawki filozoficzne z którym zwraca się do widza, a myślisz, że pod względem realizmu uprawiania polityki, poziom serialu jest dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, dzieki, synchronizacja digitalna być musi to jest absolutna podstawa :yeah:

 

no ja sam nie lubie pic, ale do kompa lubie. ;)

 

dzisiaj postanowiłem sobie ze bede pisal pamietnik, i wszystkie zle uczynki kto mi podpadnie beda zapamietane. :D

 

a i na veganizm sie przestawiam od pojutrza :yeah: ale nic nie twierdze bo moze bede umieral od tego i wtedy zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, dzieki, synchronizacja digitalna być musi to jest absolutna podstawa :yeah:

 

no ja sam nie lubie pic, ale do kompa lubie. ;)

 

dzisiaj postanowiłem sobie ze bede pisal pamietnik, i wszystkie zle uczynki kto mi podpadnie beda zapamietane. :D

 

a i na veganizm sie przestawiam od pojutrza :yeah: ale nic nie twierdze bo moze bede umieral od tego i wtedy zmienie.

Ważne, że próbujesz.. :great: A co z tego będzie to już od Ciebie zależy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,

ale mnie siekła ta zbożówka, :shock:

 

a powiesz tak szczerze, wolisz robic fotki czy tez ogladasz, jezdzisz na wystawy itp.?

:shock: zbożówka to lura.

Wolę patrzeć bo uważam siebie za całkowite beztalencie :mrgreen: Nie zaprzeczaj bo ślepa nie jestem :mrgreen:

Oglądać bardzo lubię. Można czerpać jakąś inspirację nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, to od czego mi tak serducho nawala puls ze 130 będzie jak nic. :shock:

 

tak całkowicie szczerze, nie wiem nie znam się, przypuszczam, że specjalista by w moment wychwycił jakieś błędy, ale to nie znaczy, że fotki specjalisty bardziej by mi się podobały w moim plebejskim odbiorze, a moj odbior jest mój i tylko na nim się mogę opierać.

 

mi sie podoba.

 

-- 09 cze 2013, 01:43 --

 

zaraz wracam idę po propranol.

 

-- 09 cze 2013, 01:55 --

 

nie znalazłem, oj dużo złości jest we mnie teraz. :?

 

-- 09 cze 2013, 02:07 --

 

siostrawiatru, nie ma już Cię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×