Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wiatru siostro to pasożyt i łapiesz go jak podst zasad higieny nie stosujesz u nas glistnica rzadkość

Nosz k... nie chcę nawet myśleć o żadnych pasożytach!!! Jakiej podstawy higieny? Kurwa myję ręce. Boże daj mi przetrwać w spokoju dzisiejszą noc. Noce są najgorsze bo te sk... le w nocy wyłażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona nie pełzają

są w ciele jaja są w kale nie myjesz owoców z naturalnego nawozu

larwa wchodzi z jelita krwią do płuc a tam wykrztuszasz ją i połykasz jak flegmę

i dorosła pływa Ci w jelicie i je to co ty zjadasz

w tym przyp chłopak miał dorosłą formę co wypłynęła z jelita to rzadkość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona nie pełzają

są w ciele jaja są w kale nie myjesz owoców z naturalnego nawozu

larwa wchodzi z jelita krwią do płuc a tam wykrztuszasz ją i połykasz jak flegmę

i dorosła pływa Ci w jelicie i je to co ty zjadasz

w tym przyp chłopak miał dorosłą formę co wypłynęła z jelita to rzadkość

Dobra, kurwa zabiłeś mnie. Błaaaagam Was nie mówcie mi więcej o TYM!! O jakichś jajach chryste, nawet nie chcę się zastanawiać nad tym.

 

-- 09 cze 2013, 00:26 --

 

A osa mnie kiedyś dziabnęła jak robiłam fikołka na trzepaku. Spadłam na gębę w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie to zdjęcie Mushroom, z glistami jakoś nie robi wrażenia :?

Większe ekstremalia się widywało :mrgreen:

To też prawda, ale to już nie do wklejenia tutaj.

Nie no, jasne... Swoją drogą, podkleiłem pod swój ostatni post o patologiach społecznych jeszcze jeden dokument... Co prawda tylko na chwilę, ale pojawiają się tam takie obrazki, że ja pier... :?:?:?

 

 

mark123, osy i pszczoły to jeszcze luz... Ale gdy taki szerszeń gdzieś w pobliżu się pojawi, to już jakoś tak trochę nieswojo się robi :D

U mnie strach jest podobny, nieważne czy to pszczoła, czy osa czy szerszeń. Przy każdym z nich mam ochotę uciekać.

 

Ja tam osy i pszczoły mogę gołymi rękami zabijać, ale na pewno fakt, że to denerwujące jeśli Ci coś takiego gdzieś w pobliżu brzęczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjąłem specjalnie na transmisję sportową na żywo, a i tak nie dało rady, albo za słaby komp chyba. ;/

 

-- 09 cze 2013, 00:41 --

 

Alienated, nie cierpię takich zachowań gimbusowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wchodzą pająki do buzi w nocy, dużo ludzi tak gada, ale to mit bez obaw. ;)

O! To nie pająków należy się obawiać, tylko znajomych, którzy podczas upojnych imprez skłonni nam są podrzucić coś takiego do ust, gdy już odpłyniemy na dobre :mrgreen:

Nie no , aż tak się nie upijam :mrgreen:

 

-- 09 cze 2013, 00:43 --

 

zmienny, skoro nie dało rady to pobądź z nami chwilę bo brakuje Ciebie po TEJ godzinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ja też nie! ;)

I może po części na tym polega mój problem, bo gdy wszyscy już się dobrze bawią, ja jestem... gdzieś... :105:;)

zmienny, nie wiem jak się dzieci teraz bawią, ale i starszym różne głupoty pod wpływem alko gotowe przyjść czasami do głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osy i pszczoły mogę gołymi rękami zabijać, ale na pewno fakt, że to denerwujące jeśli Ci coś takiego gdzieś w pobliżu brzęczy ;)

Wkurzać też mnie wkurza, ale głównie dominuje strach.

A co do zabijania owadów gołymi rękami, to ja się w sumie dziwię tym, którzy tak robią. Ja bym się jakiegokolwiek owada brzydził zabić gołą ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a ok, dzięki, idę sobie trzasnąć kawę tylko i za chwilę dołącze jak będziecie jeszcze, bo mi się głowa kiwa.

 

Alienated, dlatego tym bardziej w ekipie pijącej ważne mieć ludzi nie odstawiających takich numerów, żeby można spokojnie robić głupoty. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :mrgreen:

 

to wtedy siostrawiatru, mark123, Alienated, i inni, proponuje przejść do nocnych darków, bo i tak jest offtop, to tam sobie popiertolimy glupoty jakies. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, akurat w moim przypadku problem odpada, bo wolę raczej popijać w samotności ;)

Ludzie mnie męczą :bezradny:

mark123, a ja sobie tak dzisiaj oglądałem te robale (początek tematu), i przypomniało mi się beztroskie dzieciństwo, kiedy to z kuzynem zbieraliśmy wszelkiego rodzaju paskudztwo do butelek, słoików etc... :mrgreen:

 

-- 09 cze 2013, 00:06 --

 

ok :mrgreen:

 

to wtedy siostrawiatru, mark123, Alienated, i inni, proponuje przejść do nocnych darków, bo i tak jest offtop, to tam sobie popiertolimy glupoty jakies. :smile:

No fakt... Piszemy poza tematem... Ale jak już wspominałem wcześniej, nie nadążam, gdy się za dużo dzieje... :bezradny:

Mogę zaglądać ewentualnie co pewien czas i coś sporadycznie dorzucić od siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt... Piszemy poza tematem... Ale jak już wspominałem wcześniej, nie nadążam, gdy się za dużo dzieje... :bezradny:

Mogę zaglądać ewentualnie co pewien czas i coś sporadycznie dorzucić od siebie ;)

Ja też nie nadążam, a nawet gdybym nadążał to pewnie i tak bym za bardzo się nie udzielał, bo nie ma ściśle sprecyzowanych tematów dyskusji, a ja wtedy nie umiem za bardzo dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×