Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ze jestem w stanie takiego delikwenta zabic... ale najpierw 10 minut sie do tego zbieram

Ja nie jestem w stanie zabić żadnego owada, rozgnieciony owad wygląda obrzydliwie. U mnie w domu owady zabija matka albo ojciec.

 

Było u Was dzisiaj w końcu ciepło? U mnie już od kilku dni upały :D

U mnie wczoraj się ociepliło i to gwałtownie jak w górach. Rano pogoda była na zasuniętą kurtkę, a po południu na cienką koszulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :mrgreen: bardzo bym chciała... mój facet choruje od dłuższego czasu na motor... może kiedyś ;)

na razie rower i samochód musi mi wystarczec...

i powiem Ci ze troszke bym sie chyba bala... chociaz jak ostatnio obok mojego domu przejezdzalo chyba z 600 motorów (otwarcie sezonu w Krakowie) to az normalnie mialam ochote zostawic w pizdu te kwiatki ktore sadzilam i wskoczyc na jakis motor i jechac z nimi... niesamowite to bylo... taka jednosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz jak ostatnio obok mojego domu przejezdzalo chyba z 600 motorów (otwarcie sezonu w Krakowie) to az normalnie mialam ochote zostawic w pizdu te kwiatki ktore sadzilam i wskoczyc na jakis motor i jechac z nimi... niesamowite to bylo... taka jednosc :D

:great: no proszę :mrgreen: Masz zadatki na jedną z nas :mrgreen: Już w Tobie widzę żyłkę motocyklistki Kochana :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×