Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, a dziekuje... objadłam się jak cholera i teraz nie ide spac po jak zaraz po jedzeniu sie kładę to mam takie sny, że spokojnie jakis scenariusz do filmu moglabym napisac :mrgreen: poza tym cała brać już śpi, wyłączyłam radio i jest taka błoga cisza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, witaj strażniku forum :D

Aranjani, ostatnio alejki były zalane, ale dziś już wszystko wróciło do normny i Snejana robiła rejsy 8)

 

-- 07 cze 2013, 20:59 --

 

wykończony, Megan Fox z jej avataru :P

 

-- 07 cze 2013, 21:00 --

 

Aranjani, też się objadłam :P ale... to nic nowego :mrgreen::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ;)

 

Snejana, uff... :mrgreen: Ty to nawet bys rejsy robiła jakby Kraków zalewało :mrgreen: zdolna dziewczynka :mrgreen:

 

-- 07 cze 2013, 22:02 --

 

Snejana, ano własnie... a co dobrego jadłaś? :mrgreen: (cos ostatnio zauwazyłam, że mało tu tematów jedzeniowych :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, co racja to racja:) Taki rejsik łódką po dziedzińcu wawelskim :mrgreen:

mniam... :mrgreen: a ja pieczone udka, ziemniaczki i suróweczki... i sie ruszac nie moge :mrgreen: ale paczka gdybym miała to bym jeszcze wrzuciła na ruszt :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, :yeah: ja jak na razie na kebab sie nie pisze bo ostatni ktory kupilam w lokalu o długiej renomie i historii w Kraku byl nie do zjedzenia i jakos sie zraziłam ;)

 

wykończony, a jakim majonezem? :mrgreen:

 

buka, przyjemnośc niestety czasami wymaga poswięceń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tak leśne

 

Snejana, nie duszone w śmietanie choć śmietana tylko 12 lub 18%,więc nie taka tłusta,ale jednak :oops: Mnie jakoś wstyd.Ostatnio dużo jem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×