Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, nie mam komu, z resztą przekazanie zadania komuś innemu na pewno nie spotkałoby się z aprobatą zleceniodawcy.

Wybacz, ale ja nadal nie rozumiem problemu. Nie wiem, może w necie przetłumacz, czy co?

To jak ktoś dał Ci coś do przetłumaczenia skoro jezyka nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, bo to była tzw. propozycja nie do odrzucenia.

siostrawiatru, korzystam z translatora, ale wiesz jak to jest z gramatyką w tych translatorach. Nie jest to dla mnie niewykonalne zadanie, ale jest strasznie mozolne - po dwóch dniach przetłumaczyłem dopiero 1,5 strony. Zleceniodawcy nie obchodziło to że nie znam angielskiego - ma być przetłumaczone i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, bo to była tzw. propozycja nie do odrzucenia.

siostrawiatru, korzystam z translatora, ale wiesz jak to jest z gramatyką w tych translatorach. Nie jest to dla mnie niewykonalne zadanie, ale jest strasznie mozolne - po dwóch dniach przetłumaczyłem dopiero 1,5 strony. Zleceniodawcy nie obchodziło to że nie znam angielskiego - ma być przetłumaczone i koniec.

:shock: no to kto był tym zleceniodawcą? Nie wiem to była laska , która jest w Tobie zachochana czy co? Bo za cholerę nie mogę zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, zapewniam że gdyby była to zakochana we mnie laska, to bym ją pogonił, bo nie życzę sobie żeby ktokolwiek był we mnie zakochany. Zleceniodawcą była osoba, która w przypadku odmowy lub niewywiązania się z zadania, może sprawić mi spore problemy, których wolałbym uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, już mówiłem: nie mam na kogo to zwalić, a do tego miałbym nieprzyjemności gdyby zleceniodawca dowiedział się że nie robiłem tego sam. Nie chcę o tym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, niech będzie że paranoja. Nie chcę o tym rozmawiać.

 

-- 07 cze 2013, 00:55 --

 

siostrawiatru, dzisiaj nie. Przepiłem całą kasę, a renta dopiero 15 przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×