Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się męczę coraz bardziej z uzależnieniem od neta bo ostatnio zaobserwowałam że na niczym nie potrafię się skupić.Żadnych filmów tym bardziej książek bo wszystko mnie męczy.Ja bym szybko tylko klik,klik i przeskakiwała

 

U mnie to samo.

U mnie też :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się męczę coraz bardziej z uzależnieniem od neta bo ostatnio zaobserwowałam że na niczym nie potrafię się skupić.Żadnych filmów tym bardziej książek bo wszystko mnie męczy.Ja bym szybko tylko klik,klik i przeskakiwała

 

U mnie to samo.

U mnie też :?

Piona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, tu już nie chodzi o barmańską, bo często ją piję. Tu chodzi o to czemu piję. Mało mi depresji i lęków, to jeszcze muszę się upić? Już wystarczy że się dzisiaj pociąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, tu już nie chodzi o barmańską, bo często ją piję. Tu chodzi o to czemu piję. Mało mi depresji i lęków, to jeszcze muszę się upić? Już wystarczy że się dzisiaj pociąłem.

No ja się nie tnę puki co , ale jeśli chodzi o alkohol to wiem o czym mówisz. Mam to samo niestety...

 

-- 05 cze 2013, 23:47 --

 

Piona!

 

Fuck jestem jak baba :(

:mrgreen: udało Ci się mnie rozśmieszyć. :mrgreen: Baby mają tak samo jak faceci. Przynajmniej jeśli chodzi o neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×