Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w rodzinie jest klika rozwódek, dokładnie 3.A może ta Twoja kuzynka jest dziewicą z musu, może nikt jej nie chcę.

Wiem że poznała 2 lata temu jakiegoś faceta, ale on chciał seksu później a ona nie chciała, bo bez ślubu nie da, a może to tylko taka jej wymówka. Ogólnie to w młodości nawet z niej niezła laska była, teraz też jak na 40- parolatkę nie najgorzej wygląda ale chyba zostanie już tą dziewicą do końca swych dni, woli się poświecić bogu i innym.

Aha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, chciałam zapytać komu Ty chcesz ofiarować swoją "czystość"? Pisałeś jakiś czas temu o kuzynce... Raczej wątpię, aby jakaś kobieta Cię zechciała... bez urazy... ale tak myślę, a pytam z ciekawości.

 

detektywmonk, Marcinku, prostak z Ciebie. Nie dziwota, że kobiety uciekają od Ciebie...

 

anonus, nie słuchaj dziwolągów, bądź szczery wobec siebie i partnerki i tylko to się liczy. P.S. A co trenujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj dziwolągów, bądź szczery wobec siebie i partnerki i tylko to się liczy. P.S. A co trenujesz?

Myślę że trzeba uściślić sytuacje :P ,kolega anonus, obecnie w związku nie jest (chyba że sytuacja uległa zmianie?) jego znajomość z ową dziewczyną jest na stopie koleżeństwa,nie partnerstwa.

anonus, Jak myślę chodzi byś był szczery wobec siebie i owej panny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, pisząc o "partnerce" tak, jak to słusznie zauważył Kestrel, miałam na myśli potencjalną partnerkę seksualną, która jest Twoją tylko lub aż koleżanką.

Po prostu uważam, że tutaj żadnych naprawdę mądrych i przydatnych rad nie dostaniesz...

 

-- 06 cze 2013, 13:04 --

 

zmienny, no mam wianek, faktycznie tylko moją głowę zdobi :P

Dziękuję za zainteresowanie, pięknie połechtałeś moje ego :P

 

-- 06 cze 2013, 13:08 --

 

kornelia_lilia, jak tam, wianek jeszcze zdobi Twoja glowe?

Może kornelia ma bogate życie seksualne.

 

Nie powiedziałabym, że bogate. Ale jak zamieszkam z obecnym partnerem to dopiero będzie, na razie takie randkowanie jest ok.

 

-- 06 cze 2013, 13:17 --

 

detektywmonk, Oj, Marcinku, nie jestem prostaczka. Wiem, co to kultura osobista, szacunek dla innych, dla płci przeciwnej. A Tobie z takim poziomem kulturalnym i intelegencji to już tylko mamusia będzie jedyną kobietą, która będzie przy Tobie. Nie łudź się, tępy jesteś jak mało kto. Wiesz, kobiety lubią facetów, którzy mają trochę oleju w głowie, a Ty chyba masz tam jakąś sieczkę i już lepiej oglądaj sobie te swoje filmiki, a nie prywatne wiadomości mi wysyłasz! Przyjąłeś do wiadomości, Marcinku? A... i to jest pytanie retoryczne.

 

Tylko Kestrel, w tym gronie wydaje się być jedynym facetem "na poziomie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Oj, Marcinku, nie jestem prostaczka. Wiem, co to kultura osobista, szacunek dla innych, dla płci przeciwnej. A Tobie z takim poziomem kulturalnym i intelegencji to już tylko mamusia będzie jedyną kobietą, która będzie przy Tobie. Nie łudź się, tępy jesteś jak mało kto. Wiesz, kobiety lubią facetów, którzy mają trochę oleju w głowie, a Ty chyba masz tam jakąś sieczkę i już lepiej oglądaj sobie te swoje filmiki, a nie prywatne wiadomości mi wysyłasz! Przyjąłeś do wiadomości, Marcinku? A... i to jest pytanie retoryczne.

Wiem że nie wypada się wypowiadać w imieniu innych, ale Detektyw monk jest trochę upośledzony umysłowo jak sam się przyznał także nie ma co po nim jechać i się naśmiewać bo nie jest temu winny.

Ja to si ciesze że nie jestem na poziomie, zawsze byłem odpadem społecznym i nim pozostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, ale zdajesz sobie sprawę, że negatywne określenia, których używasz (wobec innych), bardzo ładnie pasują do wypowiedzi które sama piszesz? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, aleś Ty mądry.... no popatrz :lol:

 

carlosbueno, nie wiem po co tak się biczujesz... nie jesteś przecież żadnym odpadem, po prostu brak Ci motywacji i wytrwałości, aby się zmienić. Założę się, że nie jest Ci źle w takim stanie w jakim teraz jesteś. Szkoda tylko, że nie pomyślałeś o rodzicach, jak by im było miło, że ruszyłeś z miejsca... ale to już inny temat. I szkoda, że Twoja wiedza socjologiczna nie przekłada się na kasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

detektywmonk, ...tępy jesteś jak mało kto. Wiesz, kobiety lubią facetów, którzy mają trochę oleju w głowie, a Ty chyba masz tam jakąś sieczkę i już lepiej oglądaj sobie te swoje filmiki, a nie prywatne wiadomości mi wysyłasz! Przyjąłeś do wiadomości, Marcinku? A... i to jest pytanie retoryczne.

==
nie jestem prostaczka. Wiem, co to kultura osobista, szacunek dla innych,
xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

zmienny, aleś Ty mądry.... no popatrz

 

Ty też możesz być! musisz tylko trochę popracować nad sobą, trzymam kciuki :D

 

 

carlosbueno,

jest trochę upośledzony umysłowo jak sam się przyznał także nie ma co po nim jechać i się naśmiewać bo nie jest temu winny.

 

zastanawiam się czy to nie jest taki sztuczny podział, czy osoba upośledzona ma niskie iq z przyczyn bardziej niezależnych niż osoba nieupośledzona? nie jest to dla mnie wcale takie oczywiste.

tak ogólnie pisze, abstrahując od osoby detektywamonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×