Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ma shizofremię oraz pracował w swym życiu to na pewno jakąś rętkę może dostać...I tak uważam,że POLSKA to najgorsza dziadostwo,jeszcze troche komornik wyniesie mmi wszystko z domu,dzieci zabiora do osrodka opiekunczego meza do wiezienia a ja bede bezdomna...tu nikt nikomu nie pomoze bo nie ma na to kodeksu paragrafu itd wszystkie ustawy sa dla boigaczy i taka prawda zygac sie chce!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

-- 05 cze 2013, 13:59 --

 

Widzę że poruszony był temat renty. Ja nie przepracowałem w swoim życiu ani minuty (w każdym razie nie w legalnej pracy) a dostaję rentę od III klasy liceum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, znaleźć psychologa, który nam podpasuje to jak rzucić klocki w powietrze i liczyć, że zbuduje się samochód. Teoretycznie możliwe.

 

Potraktuj gościa, jako urzędasa, organ państwa do zwalczania wykluczeń społecznych, uzyskaj od niego info. Nie musi być twoim megaprzyjacielem i wybawcą. Sam spróbuj z inicjatywą. No chyba, że jest totalnie do niczego, wtedy nie masz wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, chodzi o to że on mnie totalnie olewa. Miałem dwa miesiące temu robiony test. I na każdym spotkaniu mówi że wyniki omówimy na następnym spotkaniu i tak dwa miesiące już.

 

-- 05 cze 2013, 15:49 --

 

Pan Dominik tak nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, rada od mnie jest taka, skoro człowiek olewa, to nie możesz pokładać nadziei na zdrowie w tej terapii. Potraktuj to jako wsparcie uzupełniające, np. 10% zdrowienia. Resztę, skompletuj inaczej. Może być to forum (mi pomaga), jakiś własny sposób. W między czasie poczytaj trochę o psychologii, dowiedz się gdzie indziej mógłbyś chodzić. Na pewno lepiej masz, gdy mieszkasz w większym mieście.

 

Przykładowo

10% psycholog - konsultacje, cała otoczka "robienia czegoś z sobą"

20% wsparcie rodziny i otoczenia - kontakty społeczne i "wymiana dóbr"

30% forum (15% inni ludzie, 15% rady z wątków)

40% twoja prywatna metoda (u mnie jest to medytacja, słuchanie muzyki, sztuka akceptacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, no ja właśnie na razie jestem zielony w tych sprawach.

 

-- 05 cze 2013, 17:11 --

 

Boże, 9 stron do przetłumaczenia z angielskiego na polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×