Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, ale ja pamiętam że Cię skrzywdziłem. :( Już tak nisko upadłem że nawet nie jestem w stanie zauważyć że chcesz mojego dobra i się o mnie troszczysz. To Ty mnie pocieszałaś kiedy wróciłem zapłakany z matury z polskiego. A ja co? Podle wbiłem Ci sztylet w plecy, jak najgorsza gnida. W sumie to dobrze że zostałem skopany jak pies, bo nie jestem niczym więcej niż psem. :( Nie wybaczę sobie tego co zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, litości ,nie myśl tak było mineło ja już dawno zapomniałam i ty zapomnij szkoda na to myśli,lubie Cię i nie pisz o sobie tak okropnie bo sprawiasz mi przykrość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to Max Horowitz z filmu "Mary i Max", który swoją drogą bardzo polecam, tak jak ja cierpiący na zespół Aspergera. Jak oglądałem jego zachowanie na filmie, to czułem się jakbym sam siebie oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, drinki też lubię, ale piwo jest według mnie jakieś takie mdłe.

 

-- 04 cze 2013, 23:40 --

 

kasiątko, nie, dzisiaj stanąłem przy drodze i żaby wkopywałem pod koła samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a nie, smakowym to i ja nie pogardzę. Takiego zwykłego nie lubię.

kasiątko, jak ja nawet nie wiedziałem że to coś złego. Dopiero przechodnie mi to uświadomili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a nie, smakowym to i ja nie pogardzę. Takiego zwykłego nie lubię.

kasiątko, jak ja nawet nie wiedziałem że to coś złego. Dopiero przechodnie mi to uświadomili.

Ja za zwykłym też nie przepadam...

A od kiedy ratowanie zwierząt to coś złego?

 

-- 04 cze 2013, 23:47 --

 

Dobra, nie doczytałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zwykłym piwem nie przepadam, te smakowe rzadko kiedy ale ujdą,jeśli już pić to wódę,czystą z kieliszka,żadnych drinów od czasu jak się strułem :lol:

Ja się strułam kiedyś wódą wiec nie tykam teraz..A jaka nie dobra w smaku :? Bleeee. Ale szanuję ludzi, którzy wolą ja od piwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×