Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru,

Kiedyś jak byłam dzieckiem byłam u takiego " globalnego uzdrowiciela" i wiesz co myślę? To był zwykły szarlatan, który liczył na to , że ludzie uwierzą jego brednie. Przede wszystkim, że uzdrowi ze wszelkiego rodzaju bólów. Jedno wielkie gówno. Nie wierzę w te cukierkowe przepowiednie. Życie jest tu i teraz i jeśli ja je nie "przetrawię" to nikt za mnie tego nie zrobi..

 

brutalne ale chyba prawdziwe :-| ja to się kilka razy łudziłem i dużo kasy wtopiłem tym uzdrwoicielom, wróżkom itp. :pirate:

 

 

a jaki masz gaz, chodzi mi o firmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,
Kiedyś jak byłam dzieckiem byłam u takiego " globalnego uzdrowiciela" i wiesz co myślę? To był zwykły szarlatan, który liczył na to , że ludzie uwierzą jego brednie. Przede wszystkim, że uzdrowi ze wszelkiego rodzaju bólów. Jedno wielkie gówno. Nie wierzę w te cukierkowe przepowiednie. Życie jest tu i teraz i jeśli ja je nie "przetrawię" to nikt za mnie tego nie zrobi..

 

brutalne ale chyba prawdziwe :-| ja to się kilka razy łudziłem i dużo kasy wtopiłem tym uzdrwoicielom, wróżkom itp. :pirate:

 

 

a jaki masz gaz, chodzi mi o firmę?

Nie wiem jakiś pieprzowy chyba. Ale wiesz czego się boję?, że jak przyjdzie co do czego to i tak mi gówno da... Bo taka sierotowata jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nóż to niekoniecznie narzędzie do zabijania/krzywdzenia - sprawdza się też jako ratownicze,biwakowe,wyprawowe,biurowe i wiele innych ;)

Zgadzam się. Po dachowaniu nie mogłem rozpiąć pasów, więc rozciąłem je nożem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, cicho można i cegłówką zdjąć :P

Sam bardziej ufam nożom (ale w sensie narzędziowym) tym z grubszą głownią :P

Cienkim głowniom mówie nie :D

Tomahawk o to je fajne,jak cie ciekawią to spójrz sobie na rmj tactical

Marcin20.04, są i takie po 12 cali,ale między nożem a maczetą w takim wypadku niema .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×