Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witamy pierwszy raz na forum :),

Zapraszamy na spotkania organizowane z innego forum http://forum.niesmialosc.net/viewtopic.php?p=149323

 

data: sobota 08.06.2013

miejsce spotkania: wejście do CH Sfera od strony parkingu.

godzina: 14.00 (można przyjść później np. o 16)

 

W razie czego kontakt na pm, albo gg: 1165524.

Jutrzejsze spotkanie idealne dla nowych osób, ponieważ będzie kameralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Jestem z okolic Bieska przeczytałam wszystko co tutaj naskrobaliście:)Mam pytanko czy ktoś pogada,wesprze?Kto jak nie taka osoba,która to przeżywa...Okazuje się,że prawdopodobnie ta "cholera" przyplątała się do mnie i jest ciężko bardzo ciężko.Najgorsze są objawy somatyczne wrażenie,że zaraz się uduszę,zemdleję.Ktoś chętny żeby pogadać i wymienić się doświadczeniami jak sobie radzić z nerwicą i lękami?Będę wdzięczna.Pozdrawiam.

 

-- 10 lip 2013, 19:18 --

 

Hm...nikogo tu nie ma?Może to i lepiej ale liczyłam na jakieś wsparcie bo kto rozumie o czym mowa jak nie drugi "nerwicowiec".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

mam pytanie odnośnie oddziału dziennego leczenia nerwic na Olszówki. Czy ktoś chodził/chodzi na terapię grupową, tę 10 tygodniową? Byłem niedawno na "teście kwalifikacyjnym" i sugestia oraz propozycja jest taka żeby podjąć leczenie. Niestety praca na chwilę obecną uniemożliwia mi podjęcie takiego leczenia i 10 tygodniowe L4. Od kilku lat cierpię na bezsenność, mam bóle somatyczne. Niestety 4 dni temu rozstałem się ze swoją narzeczona po 5 latach związku i chyba czas się samemu sobie przyznać, że nie daję sobie rady w ogarnięciu siebie. Nie ma się już dłużej oszukiwać, że sam sobie poradzę i sam z tych problemów wyjdę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał swoje wrażenia z leczenia grupowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

mam pytanie odnośnie oddziału dziennego leczenia nerwic na Olszówki. Czy ktoś chodził/chodzi na terapię grupową, tę 10 tygodniową? Byłem niedawno na "teście kwalifikacyjnym" i sugestia oraz propozycja jest taka żeby podjąć leczenie. Niestety praca na chwilę obecną uniemożliwia mi podjęcie takiego leczenia i 10 tygodniowe L4. Od kilku lat cierpię na bezsenność, mam bóle somatyczne. Niestety 4 dni temu rozstałem się ze swoją narzeczona po 5 latach związku i chyba czas się samemu sobie przyznać, że nie daję sobie rady w ogarnięciu siebie. Nie ma się już dłużej oszukiwać, że sam sobie poradzę i sam z tych problemów wyjdę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał swoje wrażenia z leczenia grupowego.

 

Witaj:)Ja też się przyłącze do pytania bo w sumie u mnie bardzo podobnie.Chętnie pogadam.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×