Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

clone, to chyba pozostaje zaufać neurologowi - lekarzowi, tym bardziej, że sprawa ma podłoże neurologiczne i nie masz nerwicy ani depresji, a występowanie objawu nie koreluje czasowo np. z sytuacjami stresowymi. Z ciekawości zapytam - a leki przeciwpadaczkowe też nie skutkowały? Abstrahując od problemów z odstawieniem clona, może się okazać, że będzie działał krótko i konieczne będzie systematyczne zwiększanie dawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś wyrazna roznica pomiedzy alprazolamem a klonem ? co lepsze ?

 

Afobam działa bardziej usypiająco i krócej.

 

klonazepam zawsze sie myli z donazepamem.czy to zupełnie różne leki?o róznym działaniu?

 

donazepam? Nie ma czegoś takiego. Jest clonazepam (widocznie na forum d i c l bez spacji wyglądają tak samo, więc mniejsza o to). A po polsku pisze się klonazepam i to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

donazepam? Nie ma czegoś takiego. Jest clonazepam (widocznie na forum d i c l bez spacji wyglądają tak samo, więc mniejsza o to). A po polsku pisze się klonazepam i to jest to samo.

eeeeeeeee niemożliwe.intel pisał w jednym z postów że zbierał w kryminale okruszki dona żeby uśpić nim pozostałych współwięzniów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To według mnie jeden z podstawowych i niezastąpionych leków, który nawet powinien być w apteczce, gdy coś złego się stanie. Śmierć kogoś bliskiego, jakiś stres, większy lub mniejszy.

Są inne świetne benzodiazepiny, ale Clonaz. jest dla mnie nr 1.

 

-- 08 lut 2013, 22:06 --

 

Jest jakaś wyrazna roznica pomiedzy alprazolamem a klonem ? co lepsze ?

 

Jak masz jakiś strach w oczach, dajmy na to sprawa w sądzie, to alprazolam !

 

-- 08 lut 2013, 22:12 --

 

ja bez benzo sobie nie radzę ,,obecnie od ponad roku biorę andepin 20mg ,clona 0,5mg i depreksolet na noc,,ale mam pytanie czy nie zaszkodzi mi jak wezmę clona 2 do 3 razy dziennie w dawce 0,5mg? mój lekarz wraca dopiero za 2 tygodnie a u mnie zaczyna się dyskoteka?będę wdzięczna za szybką odpowiedz bo czuje jak mi drży każdy kawałek mojego ciała.

 

 

ja kiedyś brałem 2-3 r dziennie . Potem wrzuciłem tylko dawkę wieczorną, przejście bezproblemowe, działanie równie skuteczne. Z uzależnieniem bym nie przesadzał, chyba, że ktoś wali leki z alkoholem i po to, żeby odpłynąć, a nie żeby sobie pomóc, czyli leczniczo. Jak się bierze takie leki z głową, to efekt murowany, to znaczy ja nie mam i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

all., Ale odstawiać nie próbowałeś?

 

Nie próbowałem elfrid, bo nie ma takiej potrzeby. Leki, jakie biorę mam dożywotnio, jak wejdą nowe kiedyś, to może spróbuję, ale skoro te na mnie działają, to jakoś nie widzę sensu. Już ponad 10 lat biorę np. clonazepam. Dawka stała, nie mam potrzeby zwiększania, czasem nie biorę dzień lub dwa, wtedy mam moje problemy zdrowotne, tzn powracają. Robię sobie czasem dłuższe przerwy, aż tygodniowe :o ale wtedy wrzucam coś na zastępstwo. Jest to związane z pracą jaką wykonuję. Muszę być nieraz na pełnych obrotach po 12 i więcej godzin.

Generalnie nie mam potrzeby w odstawianiu leków tylko dla samego widzimisię. Biorę zresztą dawki i tak poniżej tych zapisanych przez lekarza, znalazłem złoty środek stosunku miligramów do potrzeb mojego organizmu. I jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

all., Ale odstawiać nie próbowałeś?

 

Nie próbowałem elfrid, bo nie ma takiej potrzeby. Leki, jakie biorę mam dożywotnio, jak wejdą nowe kiedyś, to może spróbuję, ale skoro te na mnie działają, to jakoś nie widzę sensu. Już ponad 10 lat biorę np. clonazepam. Dawka stała, nie mam potrzeby zwiększania, czasem nie biorę dzień lub dwa, wtedy mam moje problemy zdrowotne, tzn powracają. Robię sobie czasem dłuższe przerwy, aż tygodniowe :o ale wtedy wrzucam coś na zastępstwo. Jest to związane z pracą jaką wykonuję. Muszę być nieraz na pełnych obrotach po 12 i więcej godzin.

Generalnie nie mam potrzeby w odstawianiu leków tylko dla samego widzimisię. Biorę zresztą dawki i tak poniżej tych zapisanych przez lekarza, znalazłem złoty środek stosunku miligramów do potrzeb mojego organizmu. I jest ok.

 

-- 06 kwi 2013, 21:05 --

 

Witam w nawiazaniu do powyzszego posta chcialam spytac czym sie wspomagasz jak robisz sobie przerwy w zazywaniu clona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote mam swoj slub no i wiadomo jak stresowa jest to sytuacja.Ogolnie na co dzien poce sie masakrycznie drza mi rece, nogi a w sytuacjach stresowych nasilenie tych objawow jest jeszcze gorsze!!.Jak mysliscie jaka dawke clonazepamu moge sobie zazyc przed weselem zeby sie uspokoic??Dzis dla proby wzialem sobie polowke 0.5 mg wiec malutko ale jakiegos uspokojenia wielkiego nie czulem dodam ze byla to moja pierwsza w zyciu dawka tego leku.Chcialbym wiedziec czy mzoe wziasc wiecej, ale zeby nie byc za bardzo otumionym.Zastanawialem sie tez nad tym zeby caly tydzien poprac te 0.5 mg dziennie az do wesela, ale ponoc lepiej jest stosowac ten lek doraznie.Doradzcie z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lieft, a jakie masz bole somatyczne ? jesli moge wiedziec.Ja tez mam bole; np glowy, serca, klatki piersiowej itd wspomagam sie seroxatem, clonazepan, i xanax, a ty jakie masz ? pozdrawiam

 

Ja mas okropne bóle głowy psychogenne i bez benzo chyba bj i dam rady żyć

 

-- 17 lip 2013, 13:55 --

 

xanax, ja chyba też nie mogę bez benzo tak się boję że nie daje rady ból głowy psychogenny, benzo znosi lęk i napięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie miewam do czynienia z benzo, ale generalnie clonazepam na mnie nie działa w ogóle. A nie będę faszerować się większymi dawkami, bez sensu. Czy tylko ja tak mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×