Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, ja rozumiem. Ale nawet gdyby tak było, to przecież nie umrę podczas zabiegu. Z resztą można jak zawsze znieczulić się alkoholem.

Alkoholu nie polecam. Na swoim przykładzie.

Wszystko będzie dobrze. Nie martw się. Ja będę kciuki trzymać żeby wszystko okej było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale właśnie akurat tym zabiegiem to się w ogóle nie martwię. Bardziej się boję ludzi z którymi będę miał do czynienia w ramach tego zabiegu. Dzięki za wsparcie. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a na mnie paracetamol już nie działa;/

 

miałem kiedyś taką jazdę że brałem równy miesiąc paracetamol na nerwobóle, po 4-5 tabletek na dobę. i tak chyba 4 tygodnie:/ ale bolało niemiłosiernie:/

 

potem stwierdziłem że już nie działa, a jak przestałem brać to chciałem brać dla samego brania. dlatego nienawidzę leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jajko boli nagminnie, ale też nie chcę iść do lekarza, bo jak to tak fujarke pokazywać obcym ludziom.

Ja kiedyś niechcący ścisnąłem sobie nogami jedno jądro i zaczęło mocno boleć. Ale do lekarza musiałem iść, bo ja trochę panikarz jestem i zacząłem myśleć, że mi pękło na pół albo się zmiażdżyło totalnie i czeka mnie resekcja. Ale tylko tabletki trzeba było. Przez kilka dni brałem silny antybiotyk, a potem przez następne 10 dni jakieś tabletki antybakteryjne.

W czasie brania tabletek moje jądra "zamieniły się ze sobą". Przeszło mi to, które sobie ścisnąłem, a zaczęło boleć drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jajko boli nagminnie, ale też nie chcę iść do lekarza, bo jak to tak fujarke pokazywać obcym ludziom.

Ja kiedyś niechcący ścisnąłem sobie nogami jedno jądro i zaczęło mocno boleć. Ale do lekarza musiałem iść, bo ja trochę panikarz jestem i zacząłem myśleć, że mi pękło na pół albo się zmiażdżyło totalnie i czeka mnie resekcja. Ale tylko tabletki trzeba było. Przez kilka dni brałem silny antybiotyk, a potem przez następne 10 dni jakieś tabletki antybakteryjne.

W czasie brania tabletek moje jądra "zamieniły się ze sobą". Przeszło mi to, które sobie ścisnąłem, a zaczęło boleć drugie.

niezwykłe .. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×