Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru co złego jest w rozdeptaniu karalucha?

brzydzić się sobą

mi jest dobrze z moimi zwierzęcymi instynktami

przyznam się, że fantazjowałem o torturowaniu i zabijaniu swojego oprawcy i uważam że to nic złego

Fantazjować to sobie można. Czy chcesz być taki jak Twoj oprawca? Oko za oko? A gdzie sumienie? Bo ja mam kosmiczne wyrzuty sumienia o cokolwiek.

ale ja na żywo jestem zdolny do tego

i sumienia nie mam i dobrze mi z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, sex drugs and rock and roll. :mrgreen:

 

no jasne jak mogłem zapomnieć, przecież miałaś nawet kurtkę z ucietymi rękawami z takim napisem na plecach. :D

 

 

siostrawiatru, dzięki tego hed kandi nie znałem już złożyłem zamówienie w sklepie internetowym i płytka do mnie niedługo dojdzie. :yeah:

a jakich lubisz arytstów z poezji śpiewanej?

 

ja ostatnio usłyszałem taką rockową piosenkę:

 

http://www.youtube.com/watch?v=41fzsg9ueWg

 

spodobała mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru co złego jest w rozdeptaniu karalucha?

brzydzić się sobą

mi jest dobrze z moimi zwierzęcymi instynktami

przyznam się, że fantazjowałem o torturowaniu i zabijaniu swojego oprawcy i uważam że to nic złego

Fantazjować to sobie można. Czy chcesz być taki jak Twoj oprawca? Oko za oko? A gdzie sumienie? Bo ja mam kosmiczne wyrzuty sumienia o cokolwiek.

ale ja na żywo jestem zdolny do tego

i sumienia nie mam i dobrze mi z tym

Każdy żyje wg swojego sumienia. Ja nie mam prawa kogokolwiek krytykować. Tylko siebie. Tyle, że czuję się strasznie, strasznie źle więc wnioskuję z tego , że jednak źle rozumuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, sex drugs and rock and roll. :mrgreen:

 

no jasne jak mogłem zapomnieć, przecież miałaś nawet kurtkę z ucietymi rękawami z takim napisem na plecach. :D

 

 

siostrawiatru, dzięki tego hed kandi nie znałem już złożyłem zamówienie w sklepie internetowym i płytka do mnie niedługo dojdzie. :yeah:

a jakich lubisz arytstów z poezji śpiewanej?

Mój "król" to Turnau. Kocham gościa i jestem dumna dzięki niemu, że jestem polką. Bo pokazuje taki poziom "czucia" muzycznego jakiego nikt nie pokazuje. Wg mnie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, słodycze ... żmija :P a może ja akurat mam ochotę na kanapki :P

 

-- 01 cze 2013, 23:04 --

 

ja to z moim sumieniem mam dopiero jazdy , wystarczy , że nie ustąpię staruszce miejsca w tramwaju i słyszę przez następny miesiąc wewnętrzny głos " dlaczego kur.wa tego nie zrobiłeś ? " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×