Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

poem, z prawej strony na górze strony obok reklamy i strefy czasowej jest taki odnośnik - zobacz swoje posty i tam wyswietli wszystkie co wstawilas na forum :)

Opcja "zobacz swoje posty" wyświetla tylko wszystkie wątki, w których się odpowiadało, nie wyświetla bezpośrednio wszystkiego, co się wstawiło.

 

dzięki za porady :D ale ja miałam na myśli, że napisałam długiego posta i jak weszłam ponownie na forum to okazało się, że go nie wysłałam i mi przepadł (jeśli w czasie pisania pojawią się w temacie posty to pojawia się komunikat o tym i pytanie czy na pewno chcę wysłać odpowiedź czy coś w tym stylu* - a ja się spieszyłam i nie potwierdziłam...)

A z tego przycisku "Zobacz swoje posty" korzystam bardzo często, zawsze jak chcę zajrzeć do któregoś wątku, w którym piszę :D To tyle na ten temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, no ładnie a tu takie debaty zostały poruszone z tego powodu, a piszesz, że nie o to chodziło, mogłaś chociaż udać, że o to. :-|

 

 

Calineczka1990, cześć, a bo widzę, że z kuchnią jesteś oswojona, suszyłaś kiedyś rośliny w piekarniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, no właśnie też tak mi się wydaje. Porada za darmo, a wezmą pieniądze za obsługę klienta. No trudno, jak się chce osiągnąć cel, to trzeba czasami zabulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, wydaje mi się że założenie sprawy będzie dobrym rozwiązaniem. A na przykład, jakby po sprawie kazali mu zapłacić, a on by nie miał kasy, to mogliby go przymknąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×