Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę tego znieść już :((


VanGH96

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem siedemnastoletnim chłopakiem. Nie mogę już tego wytrzymać. Nie mam żadnego znajomego, przyjaciół, z którymi mógłbym spędzić czas. Jeśli mam czas wolny spędzam go na komputerze, czytając rzeczy, słuchając muzyki. Poza tym jeżdzę na rowerze, skuterze, ale ileż można? Dodam, że mieszkam na wsi, więc jest tym bardziej przewalone. Bo tutaj nie ma nic interesującego. Gdyby było kino, czy coś, cokolwiek to nawet sam mógłbym pójść i pewnie bym poszedł. A tutaj żywcem nie ma nic. Chodziłem do lasu, brałem psa na spacer, chodziłem po polach, ale ileż do cholery można. Ja dostaję już szału, nie mam ochoty żyć, takie beznadziejne życie. I proszę nie piszcie mi, idź na drogę i zaczepiaj kogoś z ulicy może się uda. Takie rady są beznadziejne. Nie moge tego już znieść :( Wróciłem właśnie z Gdańska, i stwierdzam, że chciałbym tam zamieszkać w tym mieście bo się zakochałem. Jak zobaczyłem ile tam można, chociażby pójść do głupiego parku. Jestem nieśmiały do dziewczyn nieznajomych itd. Ale może, może, przynajmniej miałbym możliwość że np. w parku do jakiejś zagadam... A tutaj nic, zupełnie nic. Nie mam sił ;(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×