Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, do więzienia na pewno przychodzą psychiatrzy. Jak pójdę siedzieć, to przynajmniej będę wiedział że postąpił słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, zanim podejmę leczenie to chcę oczyścić świat z tego czegoś, co śmie się nazywać moim bratem.

uważasz,że to jest rozsadne rozwiązanie?emocje biorą góre nad logiką u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, do więzienia na pewno przychodzą psychiatrzy. Jak pójdę siedzieć, to przynajmniej będę wiedział że postąpił słusznie.

Myślisz że system sprawiedliwości w PL jest rzetelny? Lub sprawiedliwy?

Nie,nie jest bynajmniej,zostaniesz uznany za w pełni poczytalnego i zapuszkują cię na 25 lat albo dożywocie, skończy się że będziesz po więzieniu wrakiem,albo tam nie wytrzymasz.

Nawet jeśli,życie spier*****.

Emocje emocjami,ale życia sobie nie warto niszczyć.

Za dużo do stracenia masz.

 

Aj no tak,ewentualnie psychiatryczny zakład więzienny,gdzie typów biorą,naćpają prochami i kończą jako warzywa.

Tak czy siak - nie warto.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ola_ja, nie spodziewałem się że akurat Ty staniesz po stronie oprawcy. To co mówię jest tym co czuję, oraz tym, co chcę zrobić.

 

-- 30 maja 2013, 18:17 --

 

Mam dość bicia i poniżania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednego tylko nie rozumiem czemu tyle dają za załatwienie gościa co osobie życie spier...lił

ile razy marzyłem o torturowaniu :bezradny:

ja bym ścierwa takie pakował na żywca do pieców i kremował :evil: gdybym rządził

ale cóż nawet najgorsze ścierwo ktoś kto niszczy innym życiorysy gwałciciel, porywacz, ktoś kto się znęca

nad człowiekiem, że mu psychika wysiądzie ma prawa

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, proszę bardzo, pokaż mi choć jedno slowo w mojej wypowiedzi, które wskazuje na to, że "stoję po stronie oprawcy". Myśl zanim coś napiszesz, nawet jeżeli jesteś pod wpływem emocji.

 

To co zrobił Twoj brat jest naganne, bezmyślne, dziecinne i okrutne. Ale czy to znaczy, że Ty masz mieć od razu jakieś zwierzęce nieludzkie instynkty? możesz myśleć co chcesz, nawet życzyć mu śmierci, ale jeżeli Twoją odpowiedzią na jego czyny jest to, że idziesz po nóż, to jest chore po prostu. Zastanów się co robisz, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ola_ja, nie będę do końca życia pozwalał żeby ludzie mnie krzywdzili i poniżali. Od teraz będę odpowiadał przemocą na przemoc. On nie miał prawa mnie uderzyć, ani doprowadzić do takiego stanu w jakim teraz się znajduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×