Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

miro od dziecka jak nic nie zjem,albo mało i mam ciezki dzień cukier mi spada, robiłam wszystkie badania lacznie z amylaza czy jak jej to, wszystko ok, wiec musze się obserwować i jak co zrobić poziom cukru z obciążeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wielkie Śięto, a ja nie dam rady iść do kocioła,bo w kościele najczęściej mam ataki paniki,jest mi z tego powodu bardzo smutno ,mam wyrzuty sumienia,a jeszcze dwa lata temu było tak fajnie,teraz ,to wole z domu nie wychodzić,masakra :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słonko1, dzięki za wsparcie, za kazdym takim nawrotem pojawiąja się u mnie chipohondryczne mysli w stylu "a może tym razem to jakiś rak, albo stwardnienie rozsiane itp" dwa tygodnie temu byłem u neurologa powiedział ze wszystko jest ok ale ja mimo tego mam dalej jakieś obawy.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haribo190, Dokładnie ,też tak mam,to tylko głupia nerwica dziś górą,też miałam rok temu rezonans i niby wszystko ok a mam głupie myśli,też nie zawsze dociera do mnie że nerwica potrafi tak rządzić,no cóż musimy walczyć,powinno być ok nie może być inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wylaczylam budzik i spalam do 12,00 :105:

Mnie, gdyby nic nie budziło, to bym spał raczej gdzieś do 14-15 chyba codziennie, nawet po 11 mi się ciężko wstaje.

 

a ja czy spie 4 godziny czy spię 10 godzin to tak samo zjebany wstaje :(

Ja śpię przeważnie od 3 do 9 godzin, ale i tak prawie zawsze chce mi się spać, za wyjątkiem godzin późnowieczornych, nocnych, często o 2, a czasem i o 3 w nocy tryskam energią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem sowa i uaktywniam sie w nocy. :bezradny:

Dzis obudzila mnie procesja i spiewy pod oknem. Przypuszczam ze urazilam uczucia religijne wszystkich moich sasiadow bo skosilam sobie pozniej trwe i pomalowalam kratki na kwiaty. Ale taka piekna pogoda byla ze zal bylo marnowac czas :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem sowa i uaktywniam sie w nocy. :bezradny:

Dzis obudzila mnie procesja i spiewy pod oknem. Przypuszczam ze urazilam uczucia religijne wszystkich moich sasiadow bo skosilam sobie pozniej trwe i pomalowalam kratki na kwiaty. Ale taka piekna pogoda byla ze zal bylo marnowac czas :roll:

Yyyy a od kiedy to katolicy zabraniają kosić trawę..? o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×