Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro o 19 w Van Goghu?

 

Matnia niewdzięczna, będziesz tym razem? luker? majaks? Wredoty, dawno was nie było : (

 

jak ktoś jest nowy i chce wpaść, to znakiem rozpoznawczym niech będzie biała kartka A4 na stole. w VG siedzimy na dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często się spotykacie? Jak takie spotkania wyglądają?

 

Hej, ja co prawda jeszcze jestem Kot w grupie bo na razie tylko na kilku spotkaniach miałem okazję być, no ale może się na coś info przydadzą ;)

A więc: Spotkania z reguły są co tydzień, czasami co dwa. Z reguły w sobotę od około 18-19. Czasami w pt zamiast sob. Zazwyczaj w VanGoghu. Zawsze jak się szykuje weekendowe spotkanie w pubie, to około czwartku, piątku ogłaszają to tutaj Stali Bywalcy :mrgreen:

A jak wyglądają spotkania ?

Jest bardzo naturalnie, można pogadać praktycznie o wszystkim, można tylko słuchać jak kto woli. Można o sobie coś opowiedzieć ale to tylko jeśli chcesz. Nie ma żadnego przymusu czy konwencji, bardzo spontanicznie. Nie wygląda to tak że siadasz przed wszystkimi i zaczynasz od: "Cześć jestem JóziaFruzia i jestem tutaj bo...", także bez obaw ;) Ja zanim wpadłem miałem trochę wątpliwości czy nie będzie niezręcznie, bo wszyscy się już znają jakiś czas, no ale ludzie są bardzo sympatyczni i otwarci na nowych, także jak się chce to się da. Hehe mnie się na razie nie pozbyli :mrgreen:

No ale tak jak mówię - ja się na razie 'wdrażam', także tyle mogę powiedzieć. Tak więc warto się przełamać i wpaść ;)

Aaaa... z namierzeniem grupy w pubie nie ma problemu, bo nie ma tam dużej przestrzeni i Pewna Osoba :uklon: dba by był znak rozpoznawczy dla nowych :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pyreczki :D

 

Orientujecie się gdzie jest jakaś terapia grupowa w poznaniu dla osób z nerwicą depresją ? Bo chciałbym spróbować a może ktoś chętny też ?

 

Najlepiej na NFZ ale nie koniecznie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludki! fajna inicjatywa :uklon:

 

Mam pytanie - czy jest na forum może ktoś z grunwaldu? jeżyc? chętnie bym się do Was wybrała ale ostatnio ciężko jest mi wychodzić w pojedynkę - jakby była taka opcja żeby się z kimś zmówić w jakimś miejscu i razem wybrać na rynek to byłoby mi łatwiej. W najbliższą sobotę mnie nie będzie ale już 08.06 mam czas :)

 

Pzdr.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam osoby z Poznania z którą mógłbym szczerze, otwarcie i normalnie porozmawiać nie tylko na temat problemów, która trzeźwo spojrzy na moją osobę i nie będzie kierowała się tym, że może mnie zranić, powiedzieć coś niemiłego. Czasem nawet najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Mam 22 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w Poznaniu psychiatry żeby termin wynosił około 3-4tyg nie dłużej.

Poleci ktoś jakąś placówkę na NFZ i nazwisko konkretne? Wolałbym kobietę bo łatwiej mi będzie niż z facetem rozmawiać (wstyd?).

 

Mam wstępny termin do Jeżyckiego Centrum Zdrowia Psychicznego i nie dość że to będzie facet to jeszcze opinie w internecie o nim są opłakane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Bolewska na os.Kosmonautów jest w porządku (taka starsza), jest miła i się wręcz zamartwia twoim losem ;) W sumie nie wiem czego oczekujesz, bo jak tam z jakimiś konkretniejszymi poradami, skierowaniem na terapię to nie wiem. Ja do niej chodzę przede wszystkim po leki : P To jest w Poradni Zdrowia Psychicznego na os. Kosm. No i z czekaniem nie ma problemu bo zapisujesz się na dany dzień (poniedziałek, wtorek, środa) i po prostu wtedy przychodzisz i ustawiasz się w kolejke i zgodnie z nią wchodzisz do gabinetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludki! fajna inicjatywa :uklon:

 

Mam pytanie - czy jest na forum może ktoś z grunwaldu? jeżyc? chętnie bym się do Was wybrała ale ostatnio ciężko jest mi wychodzić w pojedynkę - jakby była taka opcja żeby się z kimś zmówić w jakimś miejscu i razem wybrać na rynek to byłoby mi łatwiej. W najbliższą sobotę mnie nie będzie ale już 08.06 mam czas :)

 

Pzdr.!

wiesz z tych okolic to ja jestem ale w weekendy zasadniczo nie bywam w poznaniu więc nie pomogę narazie jakiś czas

 

-- 11 cze 2013, 16:45 --

 

To ja tak "z innej beczki" zadam pytanie ponieważ w Poznaniu mieszkam raptem kilka miesięcy i raz że nie bardzo mam kogo zapytać, a dwa słabo zna miasto czy macie jakieś miejsca godne polecenia do wyciszenia się (najlepiej zielone)? potrzebuję cichych i spokojnych miejsc do odpoczynku od szumu ulicznego i wiecznego stukotu tramwaju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie jakieś miejsca godne polecenia do wyciszenia się (najlepiej zielone)? potrzebuję cichych i spokojnych miejsc do odpoczynku od szumu ulicznego i wiecznego stukotu tramwaju...

 

Znam kilka takich miejsc i sam je bardzo lubię...

Pomagają naładować czasem "akumulatory" w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie jakieś miejsca godne polecenia do wyciszenia się (najlepiej zielone)? potrzebuję cichych i spokojnych miejsc do odpoczynku od szumu ulicznego i wiecznego stukotu tramwaju...

 

Znam kilka takich miejsc i sam je bardzo lubię...

Pomagają naładować czasem "akumulatory" w głowie.

 

 

A jesteś w stanie opisać gdzie one są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×