Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzyła mnie dzisiaj moja mama. Wiecznie się użala nad sobą, jaka to ona jest nieszczęśliwa w tym domu przez mojego tatę i babcię. Cały dzień słyszę że ona ma już dosyć takiego życia, w kółko ma do mnie jakieś pretensje. Ona żyje tu 17 lat a codziennie słyszę że już nie wytrzyma, tylko że jakoś nic ze swoim życiem nie robi. I nie zauważa jednego: Ja też tkwię w tym gównie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że przez swój katar zatokowy sapię jak Darth Vader i wkurzają mnie głupie farmaceutki, które nie wiedzą co mogę brać przy psychotropach, więc... lepiej nie brać leków, a jedna z nich po raz pierwszy w życiu słyszała nazwę escitalopram, więc jej dobitnie odpowiedziałam, że to psychotropy ku**wa :shock:

Babeczki skutecznie zniechęcają mnie do odwiedzania aptek, bo solą fizjologiczną kataru raczej nie wyleczę, a ból jest tak silny że zwykły apap też nic nie pomoże :why:

 

amen, wyżaliłam się, można wrócić do porannej kawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezradność, nieudolność i bezsilność wobec dwóch pierwszych.

mnie dzisiaj dokładnie to samo w sobie i to, że czuję się dzieciakiem a mam 3 dyszki na karku, chciałabym być bardziej dorosła przynajmniej dziś...podejmować decyzje, nie bać się, nie wycofywać, nie wahać i nie analizować głupiego małego kroku po 50 razy eeeeh....bleee wkurza mnie dziś tylko jedna rzecz "ja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie za tydzień czekają mnie 2 egzaminy w tym samym dniu :( A zaraz po tym egzamin zewnętrzny a 11 dni po - kolejny :(

Załamka. A jeszcze jeden pewnie będę mieć egzamin pod koniec szkoły, na ostatnim zjeździe - super! :roll:

 

-- 31 maja 2013, 20:10 --

 

A już w ten week miałam niezapowiedziany sprawdzian z kosmetyki! Wrrr! A pracuję (praktyki), więc mało umiałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że rowerzyści leją na przepisy - jeżdżą stroną, która popadnie, jeżdżą środkiem ronda, a przecież są ścieżki rowerowe...

Albo jedzie jedna baba obok drugiej i jeszcze wielce obrażone, że ktoś nadjeżdża z naprzeciwka i trzeba ustąpić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×