Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, juz wczesniej sprawdziłem, ale mozilwe że znowu zapomnę. Czasami czuje się jak stary dziad nie ogarniam tego młodziezowe slangu, zwłaszcza wywodzącego się z angielskiego, albo świata informatyki, gier. Dziś prawie wszyscy młodzi po angielsku śmigają, oglądają filmy bez tłumaczeń, rozumieja teskty piosenek po angielsku a ja mimo paroletniego pobytu w UK tego nie potrafie i juz tak pewnie zostanie. Trzeba mnie zuutylizować bo sie już do tego świata nie nadaje. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, juz wczesniej sprawdziłem, ale mozilwe że znowu zapomnę. Czasami czuje się jak stary dziad nie ogarniam tego młodziezowe slangu, zwłaszcza wywodzącego się z angielskiego, albo świata informatyki, gier. Dziś prawie wszyscy młodzi po angielsku śmigają, oglądają filmy bez tłumaczeń, rozumieja teskty piosenek po angielsku a ja mimo paroletniego pobytu w UK tego nie potrafie i juz tak pewnie zostanie. Trzeba mnie zuutylizować bo sie już do tego świata nie nadaje. :mrgreen:

Zawsze okazja by sobie dojebać...proponuje dawać ci przy każdym poście znaczek ™ :mrgreen::mrgreen:

Ja nie oglądam filmów bez tłumaczenia,piosenek też tak do końca nie rozumiem i choj z tym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak śmierdzi od ludzi! Tym bardziej z odległości kilku metrów. Byłem w kościele siadłem sobie w ławce a tu jacyś śmierdzący ludzie :shock: i nie cierpie takich sytuacji odrazu na przesiadłem się do następnej ławki. :!: Jeszcze jak jacyś starzy chorzy ludzie i widać że ledwo co na nogach się trzymaja to mnie tak nie wkurza bo można to bardziej zrozumieć ale jak widać osoby młode lub w średnim wieku to wkurzam się podwojnie :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×