Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

niewidoczny, dopuszczono, ale z pisemnych to niemal na pewno oblałem matematykę. Ustny angielski oblałem, a na ustny polski nawet nie poszedłem, bo spanikowałem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny, do psychologa chodzę. Niestety nie pomaga. Mam stany lękowe, paranoję. Tutaj by bardzień pomógł psychiatra. Ostatnio u psychiatry byłem z pół roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny, ale ja nie potrafię się nawet zapisać do psychiatry. A moi rodzice nie widzą problemu, sądzą że np. do prezentacji maturalnej nie podszedłem że zwykłego lenistwa.

 

-- 26 maja 2013, 04:45 --

 

Pamiętam że psychiatra chciał mnie umieścić w szpitalu. Może to by było rozwiązanie, ale rodzice się nie zgodzili. Przy wszystkich lekach przepisanych przez psychiatrę, po kilku dniach stosowania kazali odstawić. Teraz już w ogóle im nie ufam i wątpię czy chcą mojego zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam tancbuda nie ma jak to forum i nocne darki

 

-- 26 maja 2013, 00:08 --

 

ja odpuscłam dzisiaj koncert lao che ,ale juz wrócili z tego co wiem

 

-- 26 maja 2013, 00:10 --

 

właczyłam sobie serial

 

Oj, chciałam iść na Lao Che, ale przemokłam i wróciłam do domu o 21. Za to wczoraj, w sobotę, byłam na Sorry Boys (naprawdę fantastyczny zespół, zapewne znacie utwór "The Sun" jeśli słuchacie Eski rock albo Trójki; no i cudowna sprawa, bo na tej piosence na moment wyjrzało zza chmur słońce a po koncercie zamieniłam kilka zdań z wokalistką :smile: ). Później Muchy i Mela Koteluk. Pierwszy raz słyszałam i pewnie dlatego nie bardzo mnie porwało.

 

 

aaa przepraszam, nie zorientowałam się że to nie pora na pisanie w tym temacie :roll::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

 

Lilith, tu na forum jest jakiś dział, gdzie można wystawiać ogłoszenia typu sprzedam książki itp.?

 

wiem, że niektóre fora mają tak, ale nie wiem jakie tutaj są zasady.

 

-- 26 maja 2013, 22:15 --

 

Oj, chciałam iść na Lao Che, ale przemokłam i wróciłam do domu o 21. Za to wczoraj, w sobotę, byłam na Sorry Boys

 

no dzisiaj słuchałem piosenki The Sun, tego zespołu, skoro włączyłem ponad 2 razy to tragedii nie było ale rewelacji też nie. nie wiem jak na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×