Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, Mój ojciec się ożenił gdy miał 33 lata co wtedy było bardzo późno, tak więc mama myśli że skoro w dzisiejszych czasach ludzie tak późno zawierają związki małżeńskie to ja ożenię się jeszcze później od reszty tak jak ojciec czyli pewnie gdzieś koło 40-tki.

Dżiżus,widzę że nasze drogi są bardzo podobne.Ten sam model rodziny i moi rodzice pożenili się że sobą bardzo późno jak na tamte czasy bo po 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mieli mnie w wieku 26 lat.

 

-- 26 maja 2013, 09:45 --

 

Ja się obawiam, co będzie, gdyby rodzice nagle kazali mi założyć rodzinę. No a ja po pierwsze nie mam ochoty zakładać rodziny, a po drugie nie umiałbym stworzyć normalnej.

Mnie mama pyta, kiedy ty zmądrzejesz .Albo chłopie,ty masz 36 lat, a rozumu na 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, niee, taki brutalny nie jestem :P

lubudubu, no jeszcze wlasni nie. Nie jestem zdecydowany xd

Okazja podlazła ci pod sam nos,litości,przecież nikt nie każe ci jej r*nąć ,nie o to chodzi.

Jak się uda to spoko,jak nie to niewiele do stracenia masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, watpie, zebys Ty byl taki zdecydowany na moim miejscu.

lubudubu, wiesz, troche to prymitywne co piszesz.

3 miesiące temu byłeś zdecydowany i psioczyłeś że żadna cie nie chcę...

No ale cóż - twój wybór.

Co do zdecydowania,w takowej sytuacji nigdy nie byłem,ale już PROŚCIEJ się nie da,lepszej okazji nie będziesz miał.

Nie dasz rady? proszę cię,jakie to wielkie wymagania może mieć 15 latka?

Chyba że ci się nie podoba wizualnie,albo charakter nie ten,to wiadomo że niema się co ładować na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Mój ojciec się ożenił gdy miał 33 lata co wtedy było bardzo późno, tak więc mama myśli że skoro w dzisiejszych czasach ludzie tak późno zawierają związki małżeńskie to ja ożenię się jeszcze później od reszty tak jak ojciec czyli pewnie gdzieś koło 40-tki.

Dżiżus,widzę że nasze drogi są bardzo podobne.Ten sam model rodziny i moi rodzice pożenili się że sobą bardzo późno jak na tamte czasy bo po 30.

Moi wyszli za siebie przed 30-tką, moja matka była w ciąży przed ślubem. Z pewnej dziwnej rozmowy, którą usłyszałem jakiś czas temu, to nie wiem, czy wtedy w ogóle chcieli za siebie wychodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus nie jestes zdecydowany czy chcesz byc prawiczkiem? Innymi slowy czy chcesz zamoczyc?:P. Dziwne rozterki ale spoko:d

 

lubudubu, wiesz, troche to prymitywne co piszesz.

 

Anonus masz 18 lat . Czy nie nęci się i korci spróbować jak smakuje kobieta , nawet 15 letnia. Dotknąc tego gładkiego , delikatnego ciała , poczuć je? Może nie masz tego typu pragnień ,ale ja w Twoim wieku prawie tylko o tym myślałem. Jednak musiałem czekać do 22 roku życiu , aby poczuć ten "odjazd". Warto było ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonus masz 18 lat . Czy nie nęci się i korci spróbować jak smakuje kobieta , nawet 15 letnia. Dotknąc tego gładkiego , delikatnego ciała , poczuć je? Może nie masz tego typu pragnień ,ale ja w Twoim wieku prawie tylko o tym myślałem. Jednak musiałem czekać do 22 roku życiu , aby poczuć ten "odjazd". Warto było ,,,
Kalebx3 chyba projektujesz na @anonusa swoje własne fantazje :lol: zreszta 15 lat to byłby seks z nieletnią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonus masz 18 lat . Czy nie nęci się i korci spróbować jak smakuje kobieta , nawet 15 letnia. Dotknąc tego gładkiego , delikatnego ciała , poczuć je? Może nie masz tego typu pragnień ,ale ja w Twoim wieku prawie tylko o tym myślałem. Jednak musiałem czekać do 22 roku życiu , aby poczuć ten "odjazd". Warto było ,,,
Kalebx3 chyba projektujesz na @anonusa swoje własne fantazje :lol: zreszta 15 lat to byłby seks z nieletnią ?

Może formalnie tak, ale seks 18 latka z 15-tką to nie żadna pedofilia, nic w tym zdrożnego nie widzę, dziewczyny dojrzewaja fizycznie i psychicznie szybciej i to chyba normalne takie sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może formalnie tak, ale seks 18 latka z 15-tką to nie żadna pedofilia, nic w tym zdrożnego nie widzę, dziewczyny dojrzewaja fizycznie i psychicznie szybciej i to chyba normalne takie sytuacje.
Z moralnego punktu widzenia tez nie widzę w tym złego , jesli znajomośc sie potoczy normalnym torem /poznaja się i zakochaja zanim dojdzie do konumpcji/. Ale osobiście byłabym ostrożna i poczekała, az dziewczyna skończy 16(?) lat, bo jak cos pójdzie krzywo, to wyjdzie że pełnoletni zgwałcił nieletnią. Pisze o tym "gwałcie" po obiło mi sie o uszy, że seks z nieletnia zawsze jest traktowany jako gwałt, bo jest nielegalny.

 

Editka: myslałam, ze od 16 jest legalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie obiło, ale z drugiej strony jakies 80% młodziezy rypie sie przed 18-tką i w więzieniach nie siedzą.
Ale to chyba róznica, czy oboje są nieletni, czy tylko jedno.

 

Kalebx3, niektórzy lubią miec powód do zmartwień i kompleksów ;) anonus będzie niezdecydowany tak długo, aż laska sie rozmysli i wtedy będzie mógł dalej narzekać, jaki jest samotny i nieszczęsliwy... tu jest pies pogrzebany 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie obiło, ale z drugiej strony jakies 80% młodziezy rypie sie przed 18-tką i w więzieniach nie siedzą.
Ale to chyba róznica, czy oboje są nieletni, czy tylko jedno.

 

Kalebx3, niektórzy lubią miec powód do zmartwień i kompleksów ;) anonus będzie niezdecydowany tak długo, aż laska sie rozmysli i wtedy będzie mógł dalej narzekać, jaki jest samotny i nieszczęsliwy... tu jest pies pogrzebany 8)

This.

 

Jak i też większość tutejszej ekipy. :roll:

(tak,dawać hate).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×