Skocz do zawartości
Nerwica.com

Olej z wątroby rekina


Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, trochę z Adasia Miauczyńskiego mam

ja też , nie da się ukryć ,,,i jeszcze bardzo wielu na tym Forum.

Inni Tutaj to znowu Frakcja "zaciekłaej wiary w uzdrawiającą moc psychoterapii" .

I wiesz co o tym ja myślę ,że to ten sam h*j tyle ,że w innym opakowaniu :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos na tyle kompetentny co by mogl polecic Omege 3 w najlepszej formie? Jakiej firmy itp. Tak zeby procentowa zawartosc byla najlepsza . Moglbym przeprowadzic"dochodzenie" jak w przypadku kurkuminy ale po prostu mi sie nie chce;P

nie wiem czy to najlepsza forma, ale na pewno bardzo bardzo dobra, ja poczułam się lepiej po tygodniu stosowania.

masz linki ale możesz kupić dowolnej firmy, ja akurat kupuję tej:

http://zlotopolskie.pl/sklep/Olej-Lniany,1000.html

http://zlotopolskie.pl/oleje

tabletki nie zastąpią 6 łyżek stołowych oleju lnianego wysokolinolenowego dziennie :mrgreen:

olej lniany działa lepiej niż rybi, poza tym rybi może być zanieczyszczony metalami ciężkimi (wiadomo jak morza obecnie wyglądają). nie wspomnę o tym, że cały dzień odbija się rybą.

aha i z tego co dobrze pamiętam to wysycenie organizmu kwasami omega3 trwa kilka miesięcy.

jak chcesz szybko podnieść omega3 to odstaw wszelkie tłuszcze zwierzęce, masła, margaryny, oleje, oprócz lnianego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys robilem miks kurkumy/imbiru/cynamonu/pieprzu w kubku ...zalewalem woda i popijalem. Malo brakowalo a bym zwymiotowal ale dalem rade i to kilka razy. Daje kopa naprawde i niweluje sennosc no ale to wersja dla hardcorowcow...tak ohydne w smaku:). Ale czego sie nie robi dla poprawy nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos na tyle kompetentny co by mogl polecic Omege 3 w najlepszej formie? Jakiej firmy itp. Tak zeby procentowa zawartosc byla najlepsza . Moglbym przeprowadzic"dochodzenie" jak w przypadku kurkuminy ale po prostu mi sie nie chce;P

Ja polecam preparat firmy Olimp, który nazywa się Gold Omega 3. Trzeba poszukać, mają w aptekach często w dobrej cenie. Albo na allegro. Co do spożywania suplementu to faktycznie, po jakimś czasie od połknięcia kapsułki odbija się kutrem rybackim. Ale to jest do zniesienia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, kwestia przyzwyczajenia, ja niczym nie smaruję pieczywa, zakrywam np plastrem pomidora i na to coś jeszcze albo robię sobie pastę dr budwig w wersji wegańskiej czyli miksuję tofu z 2-3 łyżkami oleju lnianego i tym smaruję chleb. białko z tofu + omega3 z oleju na pełnoziarnistym pieczywie, a na wierzch coś zielonego lub inne warzywko i mamy pyszne zdrowe śniadanie, nie trzeba do tego margaryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz szybko podnieść omega3 to odstaw wszelkie tłuszcze zwierzęce, masła, margaryny, oleje, oprócz lnianego

i mogę dodać, że olej z wiesiołka też jest ok, tylko paskudny w smaku

ja masła nie tykam, choć jestem złą weganką bo dziś zjadłam chipsy z laktozą i maślanką w proszku :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×