Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, 3d to moim zdaniem bardzo przyszłościowa technologia. W czasem ludzie ją docenią.

Szkoda, że każdy się cieszył jak DVD wypierały kasety VHS, a triumfu Blue-Raya nic nie zwiastuje. :(

 

Mocy obrazu HD przybywaj!

1920x1080 = <3 <3 <3 LoFcIAm ObRaZ w teJ roZDZiaŁcE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Sprawdź jak będziesz na kompie, Z wiedzminem to samo, w jedynce się zatraciłem, druga część została odinstalowana bardzo szybko.

 

-- 24 maja 2013, 02:26 --

 

pannaAlicja, Tak, moje aktualne, dodam że jestem jedynie 12 lat starszy od Monka :mrgreen: tak że raczej na rówieśniczkę nie mam szans trafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, to nie prawda że nie szukam miłości. Szukam, ale takiej jedynej na całe życie. Jestem romantykiem w tej dziedzinie. Spełniasz już jedno wymaganie na sto: doceniasz dobrą rozdzielczość.

 

inbvo, jeszcze zobaczysz. Prawo rynku jest takie, że rynek szuka zbytu. Na razie 3d nie jest musem, ale ciekawostką. Ale jak zabraknie powodów dla których będzie można wciskać nowe technologie, to 3d jest w stanie zapchać dziurę. Są telewizory, które dają złudzenie 3d bez żadnych okularów. Widziałem na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless, Słuchaj, nie jest ważne czy masz porshe czy trampka, wrzucasz do trabanta Silnik V8, zawozisz na polibudę żeby Ci zrobili, wyliczyli trakcję itp. i robisz bogatym dzieciakom w porshe smutne miny, wtedy to oni są wiochą

 

-- 24 maja 2013, 02:31 --

 

monk.2000, Też szukam jednej na całe zycie, straciłem już 2x 7lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless, Na kolejkę elektryczną i szybką jazdę facet nigdy nie jest za stary ;)

 

-- 24 maja 2013, 02:36 --

 

Marcin20.04, Ja już też przestaję wierzyć że kogoś znajdę, a jeśli już to musiałby być to ktoś tak zdrowo odkorbiony jak i ja, o co teraz ciężko, bo każdy udaje normalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, to mnie zaskoczyłeś. Wyglądasz jak piętnastolatek ;p

No i moim zdaniem nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem wybranki :>

 

A jak chcesz świrniętą, to dawaj na zloty ;p

 

Ja też lubię jeździć te 40km/h ale po lesie, na wybojach, najlepiej jak jest na nielegalu <3

 

Z szybką jazdą miałam do czynienia raz, kumpel rajdowiec, honda jakaś tam, nie pamiętam, jechaliśmy przez krętą uliczkę w lesie 180km/h i zatrzymaliśmy się przed drzewem w ciągu ułamku sekundy (znajomy jest mechanikiem precyzyjnym, podbił sobie hamulce jakoś i się zatrzymuje auto niemalże natychmiast po wciśnięciu hamulca), jak wyszłam z tego auta to... nie, ja nie wyszłam, ja spłynęłam, nogi jak z waty, mega się bałam

ale adrenalina jest, nic dziwnego, że to tak kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, to mnie zaskoczyłeś. Wyglądasz jak piętnastolatek ;p

No i moim zdaniem nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem wybranki :>

 

A jak chcesz świrniętą, to dawaj na zloty ;p

 

 

bajlando bajlando eeeeh Macareeena :mrgreen:

 

 

A co do układu hamulcowego to też taki mam.

 

-- 24 maja 2013, 02:55 --

 

Marcin20.04, Dobranoc marcin

 

-- 24 maja 2013, 02:59 --

 

i oto drodzy moi zbliża się 3:00, czas na kolację przepisu Magdy Nerwssler: Czyli dziś Lerivą w sosie klonowym... 30mg Lerivonu 0.25mg Clonazepamu i dokładnie mieszamy, przepijamy Colą...

 

-- 24 maja 2013, 03:04 --

 

Oczywiście nie wolno nam pominąć ogłoszenia z kwejka....

 

-- 24 maja 2013, 03:17 --

 

OK, widzę że Nocne marki zmarły śmiecią naturalną... Więc nadeszła również pora na nocnego stwora...

 

Dobranoc Wam Wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×