Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, owszem, nie pomoże. Już zawsze będę miał to poczucie winy. Miro, ale dzisiaj miałem wpływ na sytuację, mogłem mu przecież nie dawać samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Tak jak czekając na autobus masz wpływ: Wygonić ludzi z przystanku. Innymi słowy miałeś "Pozorny Wpływ" czyli nie miałeś wpływu

 

-- 23 maja 2013, 02:38 --

 

Ja też mam jakiś zwierzyniec: małego pieska, Koszatniczka, i Szczurzycę która ma nowotwór. lekarz weterynarii dał jej 3mce życia, ja dałem jej już 1.5 roku za pomocą witaminy B17 zwanej Kwasem pruskim, czyli najprościej rzecz ujmując cyjankiem potasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ale ja wiedziałem że on nie ma prawa jazdy, a i tak mu dałem kierować. Przeze mnie dzisiaj mogło się komuś coś stać, boże, niech ktoś mnie zabije, ja nie mogę znieść tej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, A Vitara też offroad, ja z kolei lubię starsze niedocenione niskie i szybkie.

Ale sportowe czy stare poczciwe suwy? willisy np?

 

-- 23 maja 2013, 02:40 --

 

Miro, ale ja wiedziałem że on nie ma prawa jazdy, a i tak mu dałem kierować. Przeze mnie dzisiaj mogło się komuś coś stać, boże, niech ktoś mnie zabije, ja nie mogę znieść tej myśli.

Ja mam jeszcze gorsze myśli. Przeżyjesz. Uspokój się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ma, wbrew pozorom bardzo wiele. Właśnie usilnie pokazuję Ci że nie mogłeś nic zrobić, taka kolej rzeczy. Kto inny by napisał "Tak było pisane" nie obwiniaj się o coś, na co nie miałeś wpływu.

 

-- 23 maja 2013, 02:50 --

 

i nie wmawiaj sobie że miałeś wpływ, bo nie miałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, czym się przejmuję najbardziej tak ogólnie, czy w zaistniałej sytuacji? Miro, ale ja przecież mogłem coś z tym zrobić, nie dawać mu kierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ja mam cały czas takie poczucie, ale to nie oznacza, że powinniśmy porzucić wszelkie nasze "przyjemności". Już daj spokój z poczuciem winy bo ja mam jeszcze większe od Ciebie i nie będę się tu tłumaczyć bo nie mam na to siły ani chęci. Wbij sobie do łba , że nie jesteś niczemu winien!!!!!!!!

Lecę spać bo już wszyscy uciekają. Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Nowe Iganie, okolice miasta Siedlce. Przez kilkanaście lat w szkole wytrzymywałem bicie przez rówieśników, więc i to lanie zniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×