Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, :mrgreen:

 

Marcin20.04, Też kiedyś ostro piłem, oj ostro, wiesz że od ponad 10lat nie miałem alkoholu w ustach? Wygrała motoryzacja, nie chciałbym zostać mordercą lubię mieć w miarę czysty umysł ;) tak że da się zastąpić

Ja tylko raz prowadziłam po alkoholu. W lesie , enduro. Masakra była. Powiedziałam, że nigdy więcej.

 

ja dachowałem maluchem na kacu, na rajdach KJS, wstyd mi było przed samym sobą.

Ja na żadne rajdy nie jeżdżę bo nie lubię ludzi, tłumu. :? Sama zazwyczaj jeżdżę. Chyba , że się ktoś przyklei po drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Ooo ja też ;)

Też jesteś gruba?

Wprost mam idealną wagę 1.70/58

No to rozumiem wybór emotki :)

Dobrze że lato przyszło mogę się oddać mojej letniej pasji czyli bieganiu.

 

-- 23 maja 2013, 02:11 --

 

A ja mam ochotę się schlać.. :mrgreen:

A ja mam butelkę martini odłożoną na weekend :smile:

:shock: nie mów, że białe. Moje ulubione. :shock:

No pewnie że bianco innego nie piję. Choć raz kupiłem tanie podróby w kerfurze owocowe i były całkiem smaczne (a tylko 15 zł za 0.7 czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ale ja nie mówię o tym rajdzie, tylko o dzisiejszym wypadku. A jakby mój brat zginą?

 

pamiętaj że motoryzacja zawsze wiązać się będzie z wypadkami, Deal with it 8) Na szczęście nikt nie zginął, a równie dobrze można stracić zdrowie/życie na przystanku tramwajowym bo ktoś w niego wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, czemu Wy zaraz sex węszycie :bezradny: nawet o tym nie pomyślałam :angel: wiem dlaczego,mam od dłuzszego czasu taki kocioł i chyba już nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Nie no, my z innej bajki, ja 4 kółka, póki co grzebane 2.5 V6, lubię na obwodnicach trollować ścigacze :mrgreen:

Nie lubię ścigaczy. Jeździłam kiedyś na cbrce 600ce. Strasznie plecy bolą. Nie dla mnie to.

Wolę enduro , turystyki, crossy.

Ja głównie offroad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×