Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, wiadomo to spore przeżycie i musisz odreagować. Ale nie warto się załamywać. Zresztą jeśli czujesz potrzebę się wyryczeć to po prostu to zrób :)

Jestem za.

Szczerze powiedziawszy to już bardzo dawno nie rozładowywałem stresu w ten sposób. Zawsze go tłumiłem, lub "wycinałem" żyletką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Marcin, jeżeli wiążesz swoje hobby, przyszłość, nie wiem... z motoryzacją to się przyzwyczaj. Nie będę opowiadał ile razy ja się wywalałem, przewalałem, rozwalałem... Z czasem to jest nawet fajne choć kosztowne. Ale uszy do góry, będzie dobrze ;)

 

-- 23 maja 2013, 01:34 --

 

A sprawca całego nieszczęścia beztrosko poszedł sobie z kolegami pić.

 

Szok powypadkowy, normalna sprawa, każdy przechodzi inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, wiadomo to spore przeżycie i musisz odreagować. Ale nie warto się załamywać. Zresztą jeśli czujesz potrzebę się wyryczeć to po prostu to zrób :)

Jestem za.

Szczerze powiedziawszy to już bardzo dawno nie rozładowywałem stresu w ten sposób. Zawsze go tłumiłem, lub "wycinałem" żyletką.

Co to znaczy wycinałem żyletką?

 

-- 23 maja 2013, 01:38 --

 

Skąd wiesz że beztrosko? Może nie chciał pokazywać jak to na niego wpłynęło i musiał się upić żeby właśnie w taki sposób odreagować.

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomniało jak w liceum ludzie mnie brali za "ważniaka" którego nic nie rusza, a ja po prostu nosiłem maskę bo bałem się okazywać jakiekolwiek uczucia. Wszyscy myśleli że uważam się za pępek świata a ja czułem się jak gówno.

Rozwalasz mi serce człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomniało jak w liceum ludzie mnie brali za "ważniaka" którego nic nie rusza, a ja po prostu nosiłem maskę bo bałem się okazywać jakiekolwiek uczucia. Wszyscy myśleli że uważam się za pępek świata a ja czułem się jak gówno.

Rozwalasz mi serce człowieku.

Czemu? Bo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomniało jak w liceum ludzie mnie brali za "ważniaka" którego nic nie rusza, a ja po prostu nosiłem maskę bo bałem się okazywać jakiekolwiek uczucia. Wszyscy myśleli że uważam się za pępek świata a ja czułem się jak gówno.

Rozwalasz mi serce człowieku.

Czemu? Bo nie rozumiem.

bo miałam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×