Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, to rzeczywiście tylko na złom się nadaję

tak poza tym za złomowanie powinni ci zapłacić , a jak tego nie będą chcieli zrobić , to bym samochód do wisły zepchnął :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, hejka ale teraz zauważyłem jak tak koło siebie napisałyście, że macie podobne avki z silence sadness :shock:

 

silence_sadness, no waleriana działa nasennie

 

-- 22 maja 2013, 22:32 --

 

kurde musze zmykać tak jak wczoraj w ciekawym momencie, :bezradny:

 

3mka :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, do Wisły mam około 90km. Może go komuś sprzedam na części. Karoseria jest co prawda całkowicie zniszczona, ale silnik, skrzynia biegów itp. jest w bardzo dobrym stanie. A 24 maja miną by rok od zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, na moto miałem w życiu trzy wywrotki, jedna na asfalt, ale tylko się poobcierałem, druga w błoto, więc miękko, a trzecia na asfalt i skończyła się w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, na moto miałem w życiu trzy wywrotki, jedna na asfalt, ale tylko się poobcierałem, druga w błoto, więc miękko, a trzecia na asfalt i skończyła się w szpitalu.

Ja miałam mnóstwo wypadków na moto. Raz jak przywaliłam łbem o asfalt to mnie zamroczyło i zemdlałam, ale ogólnie lubię takie kraksy bo w sumie nie zależy mi na życiu za bardzo.

 

-- 23 maja 2013, 00:01 --

 

Marcin20.04, Ja miałem dwie, które skończyły się źle, przesiadłem się na samochody, teraz jak się wykoleję to tylko z mojej winy a nie winy kamienia bądź plamy oleju ;)

A ja mam zupełnie odwrotnie. Jak się wywalę na moto to tylko sobie krzywdę zrobię bo na enduraku jeżdżę. Samochodem dużo więcej szkody zrobię bo poruszam się po drogach gdzie są piesi i inni.

 

-- 23 maja 2013, 00:02 --

 

siostrawiatru, wreszcie? chyba codziennie przy moich aspołecznych zachowaniach to często siedzę xD

No ja Cię codziennie nie widuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×