Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, na moim awku jest Megan FOX :mrgreen: co nas nie zabije to nas wzmocni

myśle,że tez dzięki róznym zmaganiom z chorobą dziś jestem silna,chociaz upadam powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, :D nie mam czego wybaczać ,no popatrz czasem się mi zdarza mieć racje nawet o tej godzinie ;) Ty miałes chyba próbować zasnąc?nie żebym Cię wyganiała ...ale sen to zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kolacja czyli jeden lerivon lekko przyprawiony Clonazepamem, ząbki i do spania

 

-- 22 maja 2013, 03:24 --

 

BTW jak tak dalej pójdzie, to będę pełnił dyżury do końca. Dobranoc - oby udało się Tobie jeszcze chwilkę zdrzemnąć :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, tak wyśpij się spokojnie,masz poczucie humoru ,a to pomaga ogólnie w życiu w każdych przeciwnościach ,życzę Ci udanego wypoczynku :papa: miło się pisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no pisałeś, że z samochodu nic już nie będzie, to co tu rozmyślać? ;/

 

silence_sadness, no a nie możesz sobie np. waleriany zaparzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, u mnie prawdopodobnie też. Tylko ja nie uważam bezsennej nocy za zmarnowaną, bo mogę w tym czasie popisać z ciekawymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, cały dach mocno wgnieciony, słupki też, drzwi tak pogięte że się nie domykają, od strony kierowcy nie da się szyby domknąć, takie są krzywe drzwi. Bagażnik też wgnieciony i nie da się go zamknąć. Pourywane klosze od kierunkowskazów, wyleciała przednia szyba i ta z tyłu z lewej strony.

 

-- 22 maja 2013, 23:26 --

 

siostrawiatru, ja słyszałem że to ja mam zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×