Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

No jednak mam dostęp do netu, co prawda taki śmiechu warty bo pisze z komórki ze śladowym zasięgiem gprs, ale jednak lepsze to niż nic. Więc z tego co do tej pory wiem to gotowi na ta sobotę jesteśmy ja i viv84, darkelf - to co napisałeś tyczyło się spotkania? Piszesz się na ta sobotę? Byłoby nas troje - nie wiem jeszcze jak vampirek82 - może być i może nie być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałam, że osoby których dotknęła nerwica to osoby niesamowicie wrażliwe...

 

Miesiąc temu wysłałam osobiście wiadomość z prośbą, na której spełnienie wystarczą 3 minutki (ankietka), do 108 osób zalogowanych jako użytkownicy z Wrocławia... :smile:

 

Jak obstawiacie ile osób odpisało???

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:34 pm ]

dodam, że była to ankieta na 9 pytań a cel był szczytny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjeeewa też jestem z Wrocławia. Chetnie wypełnie Twoją ankiete.

 

 

 

jjeeewa to ja też się dołączę z pytaniem - jakąś ankietę dostałem a raczej miałem dostać?

 

hm... :oops: chyba za dobrze mi się nie współpracuje z moim komputerem... sprawdziłam wszystko jeszcze raz i wychodzi na to, że kilkanaście osób pominęłam.

 

Teraz wychodzi na to, że łącznie wysłałam 120 wiadomości... czekam na odpowiedzi, a jesli ktoś nie dostał i jest chętny to proszę krzyczeć! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam ponownie odpowiedzi, tym razem wklejone do PW. Mam nadzieje, ze teraz odczytasz je bez problemu.

 

A tak na marginesie, nie wiedziałam, ze takie psikusy (format pliku docx) robi word zakupiony w promocyjnym wydaniu office 2007 do uzytku niekomercyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! :smile:

 

A tak na marginesie, nie wiedziałam, ze takie psikusy (format pliku docx) robi word zakupiony w promocyjnym wydaniu office 2007 do uzytku niekomercyjnego.

 

Podobno właśnie Office 2007 robi to nałogowo :) To chyba ta cudowna polityka Microsoftu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×