Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy wyjazd za granicę może pomóc?


maska451

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pełno problemów o których już może kiedyś wpsominałem jednak nie chcę Was nimi teraz zanudzać, mam jednak ważne pytanie - mianowicie czy kilkumesieczny wyjazd za granicę może pomóc w zapomnieniu o problemach które dręczą mnie i nie mogę przestać o nich myśleć w spółczesnym otoczeniu? Sądze że owy wyjazd dobrze mi zrobi gdyż będzie to coś nowego i mój styl życia z pewnością mocno się zmieni, dochodzą obowiązki itp. czy przez to będe mógł zapomnieć o np. nieszczęśliwej miłości? Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie to problemy a co do nieszczęśliwej miłości to z czasem zwykle mija, zwłaszcza jak sie tej osoby nie widuje, a najlepiej znajdzie nową miłość. Mi wyjazd zagraniczny przynajmniej ten pierwszy pomógł trochę, ale po jakimś czasie wszystko powróciło, bo jak człowiek ma w głowie nie pokolei to człowieka dopadnie nieważne gdzie jest, a problemy powrócą lub pojawią się nowe w miejsce starych. Ale wyjazdu odradzać nie będe bo wiem że niektórym pomaga, przynajmniej finansowe problemy może rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pełno problemów o których już może kiedyś wpsominałem jednak nie chcę Was nimi teraz zanudzać, mam jednak ważne pytanie - mianowicie czy kilkumesieczny wyjazd za granicę może pomóc w zapomnieniu o problemach które dręczą mnie i nie mogę przestać o nich myśleć w spółczesnym otoczeniu? Sądze że owy wyjazd dobrze mi zrobi gdyż będzie to coś nowego i mój styl życia z pewnością mocno się zmieni, dochodzą obowiązki itp. czy przez to będe mógł zapomnieć o np. nieszczęśliwej miłości? Co o tym sądzicie?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. A problemami nie zanudzasz. Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×