Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

czyli waga jak najbardziej prawidłowa, jeśli wcześniej była dużo mniejsza, znaczylo to, że jesteś taka chuda, że nawet małe ilości jedzenia wystarczą do nabycia masy.

 

tak myślę, mogę się mylić.

 

doradzam siłowni trochę i mniej cukru do tych jajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam dziś po kolei: :oops:

-3 jajka surowe z dużą ilością cukru

-2 łyżki ziemniaków,2 kotlety sojowe a la schabowe,2 łyżki surówki z marchwi

-2 jogurty Jogobella

-nie całe małe kromki chleba z margaryną,serem i ketchupem

 

Sama nie wiem co o tym myśleć.Nie potrafię obiektywnie ocenić ile jem,a strasznie tyję. :?

 

:oops:

Już żałuję,że to napisałam,ale chce żeby ktoś mi podpowiedział bo wyglądam jak orka.

Wszystko to prócz jajek,ziemniaków i surówki to cukry proste,czyli "złe" węglowodany, sojowe być może też,bo smażone.

Tu produkty którymi warto się zainteresować przy zrzucaniu wagi

BIAŁKO:

 

Mięsa chude: pierś z kurczaka, pierś z indyka, wołowina, cielęcina, tuńczyk, panga, dorsz, mintaj, pstrąg

Mięsa tłuściejsze: makrela, pikling, łosoś

Jaja

 

WĘGLOWODANY:

 

Ryż brązowy, makaron (najlepiej) razowy, kasze, płatki owsiane, pieczywo żytnie pełnoziarniste

 

TŁUSZCZE:

 

Oliwa z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron, tłuszcze rybie

 

 

http://kulturystyka.pl/dziesiec-produktow-ktorych-nalezy-unikac-podczas-odchudzania/

Poza tym dobre też są ćwiczenia aerobowe (bieganie,pływanie,rower,interwały)

 

Ale szczerze powiem,nie sądzę byś miała co zrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na brzuch co jest lepsze rower czy interwały?

 

ja w ciągu ostatniego tygodnia schudłem jakieś 3 kg, głownie to jedzeniem nie ćwiczeniami i powiem szczerze, że nie wiem czy jestem z tego zadowolony, ręka i nogi jakieś takie chude się zrobiły, a brzuch jakby stoi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba ćwiczenia są dobre,ale ogólnie do spalania tkanki tłuszczowej,która spala się równomiernie w całym organizmie.

z tych 2 ćwiczeń - podobno to interwały mają największą skuteczność,ale rower też będzie dobry.

Wszystko też zależy jak się tłuszcz rozkłada w organizmie, czasem wizualnie może to wyglądać iż w niektórych rejonach fat spala się wolniej (na brzuchu faceta podobno "najciężej" się spala i znika - ale nie wiem czy to prawda)

Trening siłowy podczas redukcji również zalecany.

 

Polecam spojrzeć na kfd i sfd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę spędziłam 5 godzin w schronisku, liczę to jako trening bo cały czas coś robiłam, nogi mnie bolały i padłam ze zmęczenia po powrocie. W niedzielę odpoczynek, dieta w weekend trochę luźniejsza czyli zjadłam młode ziemniaczki do obiadu i ciasto domowe z rabarbarem. kasiątko, ty jest strasznie mało, jak dla małego kotka porcje, w ten sposób zwolnisz sobie metabolizm i będziesz tyć od samego patrzenia na żarcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, pracujesz w schronisku :105:

 

Dziś na śniadanie omlet z trzech jajek.Potem drożdżówkę.Wszystko z psiakami,więc nie całe bo mojego maluszka muszę dokarmiać bo chudzinka i dostaje spore kęsy i niecały jogurt Jogobelli.

Planuję jeszcze warzywa na patelnie ale bliżej kolacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, to nie wydaje mi się mało,a poza tym jak pisałam,tyję. :bezradny:

 

-- 20 maja 2013, 17:13 --

 

Muszę ograniczyć to słodkie i zobaczyć co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, z tą skórą to różnie bywa, ale ogólnie rzecz biorąc, aby zapobiec takim nieładnym zwisom powinno się ćwiczyć i wcierać balsamy. To zazwyczaj pomaga. Są jednak osoby, które to stosują, a i tak skóra nie zdąży się skurczyć, a są osoby, które tego nie stosują i nie mają problemu ze skórą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienormalna21, ok dzięki, no to dobrze, że ja ćwiczę, faktycznie mięśnie wypełnią puste miejsca po tłuszczu i będzie ładnie, chociaż jak schudłem 3kg w tydzień to wątpie by przyrastało tyle mięsnia co tłuszczu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obiad zjadłam tylko czystą barszcz bez ziemniaków.Śniadanie 2 kromki chleba z serem i ogórkiem.Planuję jeszcze grzyby duszone z chlebem.Może jeszcze jogurt zjem wieczorkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×