Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - nikt nikogo nie wykorzystuje, poniewaz ja sie w jej milosne zycie nie wpycham z buciorami, a to, ze mi sie zwierza to inna sprawa. Ja chce znac tylko jej stosunek do mnie.

Po drugie - chodzimy razem na rehabilitacje i dzis napisala, ze bedzie dluzej jeszcze chodzic ze mna na nia i ze bardzo sie cieszy, ze wlasnie ze mna. Nie wiem jak mam to odbierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, jak na razie ja się zastanawiam i nijak nie mogę wymyślić, czego Ty oczekujesz od nas tu na forum? Że powiemy, co ona o Tobie myśli? Bo jedyne co możemy stwierdzić, to to że jej stosunek do Ciebie zawiera się gdzieś w przedziale nienawiść-miłość.

Zapytaj i tyle, przecież nie zje Cię za rozsądne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi niektórych,Wam się myli serial z realnym życiem.Wiecie, w życiu to nie mam jak w serialu, gdzie dziewczyna za jeden gest daję...numer telefonu.Nie mylcie realnego życia z fikcją.Troszkę pokory,nie każdy może zdobyć serce najładniejszej dziewczyny na uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonus ,zrób tak >zaaranżuj spotkanie z Panną ( wcześniej wypij coś na odwagę i zagryż mocną miętą) , wieczorową porą , zrób atmosferę ;) , podlej jej dobrego winka i zabieraj sie dio roboty . Jak będzie sie SUPER mocno wzbraniać pomimo wielu prób czułych przytulanek, wtedy będziesz miał jasność , czyś kolega tylko,,, czyś kimś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, czyli radzisz mu, żeby ją molestował i się dobierał do niej nawet gdy ta wyraźnie mu da do zrozumienia, że nie chce, dopiero gdy 'SUPER' wyraźnie to zrobi (czyli nie wiem piącha w ryj), ma odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie mu da do zrozumienia, że nie chce,

"wyrażnie do zrozumienia,że nie chce "to na początku każda w miarę porządnicka dziołcha daje ( nawet jak sama bardzo chce),żeby nie okazać się zbyt łatwą,żeby ją zdobywać...itd.

O jakim Ty molestowaniu mówisz, o jakiej piąsze w ryj? Wszystko MUSI być z pełna kulturą , obejściem , gracją i poszanowaniem godności. Inaczej mówiąc nic na chama i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo tak to zabrzmiało jakby miało być na chama, więc dobrze, że teraz uściśliłeś.

 

a wcale nie jest tak, że każda wyraźnie daje do zrozumienia, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wcale nie jest tak, że każda wyraźnie daje do zrozumienia, że nie.

 

Masz rację . Ja jednak wolę takie co trochę stwarzają oporów , niż na pierwszej randce rozchylają nogi( zdarzało się ). Choc nie powiem ,że i to drugiema swój zajebis8ty urok i spontaniczność. Obydwoje rodzaje kobiet szanuję pomimo różnych takowych ich taktyk ,żeby nie było ,że te drugie jakieś gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, przepis na alimenty? :D

Dzis z nia gadalem przez tele i sie mnie pytala o rozne pierdoly w tym kiedy mam urodziny, zeby mi prezent zrobila xd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spij siebie, spij ją, nie zabezpieczcie się, zostań młodym tatą.

Tutaj się zgodzę z Hansem. Pamiętaj Anonus ,ze gumy( prezerwatywy) musisz miec przygotowane na wszelki wypadek ,żebyś nie narobił sobie i dziewczynie biedy. Poważnie!

:shock: A to w stopce to prawda? Bo z tego co piszesz to chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anonus

 

Kobiety często nieświadomie krzywdzą facetów będąc dla nich przesadnie miłymi. One nic w tym nie widzą a my podświadomie to nadinterpretujemy. A potem wychodzą z tego jaja, jak z sieczkarni roztargnionego rolnika.

Skoro krzywdzimy facetów byciem miłymi to co się dzieje kiedy jesteśmy nie miłe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w stopce to prawda? Bo z tego co piszesz to chyba nie.

Siostra wiatru to w stopce to Prawda Kościoła do którego należę.

Mogła byś mi wyjaśnić dlaczego NIE?

 

-- 19 maja 2013, 19:34 --

 

seksie z konkretna osoba jeszcze nigdy nie myslalem xD

Kiedyś, jednak jak jesteś zdrowym mężczyzną to pomyślisz,,,i warto wlaśnie wtedy o zabezpieczeniu pomyslęć , a nawet już wiedzieć.

Szczerze Ci powiem ,że mając juz 11 lat waliłem konia chyba już nałogowo ,i cały czas prawie myslałem ,żeby jąka "dziewczynkę" wymamrotać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem ,że mając juz 11 lat waliłem konia chyba już nałogowo ,i cały czas prawie myslałem ,żeby jąka "dziewczynkę" wymamrotać :lol:

Hahaha :D:D The best :D. Wiesz, fantazje to jakies tam mam, jak to facet. Niemniej jednak o konkretnej osobie to nie myslalem nigdy :P.

Nameless, dzieki, przyjme to do wiadomosci ;)

siostrawiatru, przynajmniej wiadomo, ze nie warto sie w takim przypadku starac ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgodzę z Hansem. Pamiętaj Anonus ,ze gumy( prezerwatywy) musisz miec przygotowane na wszelki wypadek ,żebyś nie narobił sobie i dziewczynie biedy. Poważnie!

Z tego co mi wiadomo to używanie prezerwatyw w kościele katolickim jest zakazane. Jeśli się mylę to mnie popraw.

 

-- 19 maja 2013, 20:40 --

 

przynajmniej wiadomo, ze nie warto sie w takim przypadku starac ;) .

Zgłupiałam już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anonus

 

Kobiety często nieświadomie krzywdzą facetów będąc dla nich przesadnie miłymi. One nic w tym nie widzą a my podświadomie to nadinterpretujemy. A potem wychodzą z tego jaja, jak z sieczkarni roztargnionego rolnika.

Są nawet kobiety które wskutek tego typu doświadczeń stają się niemiłe albo zimne dla facetów tak ogólnie, bo nie chcą być podrywane jak tylko się do kogoś uśmiechną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×