Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness, czuje sie niefair, ze jemu sie udalo (w dodatku mial szczesliwe losowanie z tego co widzialem), a mnie jeszcze wcale. Jestem zly.

 

Na moje mistrzostwa Polski przyjdzie pora w czerwcu, gdyz ja na juniorow za stary jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, yhm, podziekowal ;d

silence_sadness, no nie moge, bo to bylo w ten weekend. teraz jeszcze dojda pewnie przechwalki trenerow, jak to on dobrze wystapil i bede na dalszym planie, bo on bedzie najwazniesjzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, no nie moge, bo zapewne bede teraz traktowany jako ktos z 2 kategorii, gdyz miedzy nami od zawsze byla rywalizacja kto jak wypadnie na zawodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no to pewnie sobie odbijesz jakoś tą straconą niedzielę.. :D

 

anonus, rywalizacja , rywalizacją ale czasami też trzeba odpuścić.. nie można ciągle widzieć w kimś swojego rywala i robić wszystko ,aby byc lepszym..

Nigdy nie będzie się najlepszym w każdej dziedzinie.. tak się nie da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moge, bo to bylo w ten weekend. teraz jeszcze dojda pewnie przechwalki trenerow, jak to on dobrze wystapil i bede na dalszym planie, bo on bedzie najwazniesjzy.

23319440.jpg

zazdrość jest dobrym uczuciem tylko gdy motywuje cię do dalszej pracy,nigdy więcej

Lilith, hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, motywuje mnie i to niezle, ale nie chce byc traktowany jako ktos gorszy. Czuje sie jak Naruto, gdy mial 12-13 lat, kiedy musial walczyc o uznanie :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×