Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

a mi kolega dzisiaj przysłał zdjęcie ze swojego opalnia prawie nago hihi, chciał mbie wyciagnąć na opalanie ,ale nie ma mnie u mnie w mieście

Przecież to niekulturalne i niestosowne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, protestowałbym, według mnie pokazywanie swojego ciała na prawo i lewo, jest brakiem szacunku dla siebie samego. Moje ciało - moja intymność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, bo w bluzie się ugotować można, twarzy też nie zakryję, bo by mnie wzięli za terrorystę. Jakby kultura europejska na to pozwalała, to najchętniej ubierałbym się jak muzułmańskie kobiety, żeby nikt nie widział mojego ciała. W każdym razie staram się nie pokazywać większej części swojego ciała niż potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04,

przesadzasz z tym zakrywaniem się szczególnie jak sie ciepło robi, plaza jest fajna czy basen na swiezym powietrzu, jak mozna sie poopalać i pochlapać a przystojny jestes, jak jesteś przystojny to sie pokazuj szkoda by Cie było :P , jak mniej to tez sie pokazuj dla własnej wygody w upalne dnie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie jestem przystojny i wstydzę się pokazywać swoje ciało. Jak jest lato, to wszyscy sąsiedzi koszą trawę beż koszulek, a ja się tak wstydzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE WSTYDź SIE , NAJPIERW BEDZIE cI GLUPIO A PO JAKIMŚ CZASIE MNIEJ CHOCIAZ CZASEM LEKI BĘDA MOGŁY WRÓCIC,ale przyzwyczaisz sie spoks

 

-- 19 maja 2013, 15:42 --

 

ci sasiedzi pewnie nie sa bardziej przystojni od Ciebie tylko nie myslą o tym tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×