Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, leków nie biorę, bo mam na nie zbyt wrażliwy organizm.

 

-- 19 maja 2013, 13:54 --

 

Saraid, no dobrze, spróbuję. Pójdę nad Siedlecki zalew się przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, Kiedy swego czasu wspominałem, że zapierdalasz z tymi postami jak Lance Armstrong na dopingu podczas Tour De France, nie sądziłem, że dobijesz aż do 10 000 :D A przynajmniej nie za mojego życia ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, cześć

 

-- 19 maja 2013, 13:58 --

 

xyzxyzxyz, tak :lol::lol: jestem widzisz w tym dośc dobra...sama nie sądz,iłam ale niezbadane są wyroki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, nie, po prostu nie lubię się opalać, bo jak się opalę to mam ciemniejszą skórę i wyglądam jakbym był chory. No i trochę się obawiam tych chorób skóry co się robią od opalania. I jeszcze do opalania to trzeba być w samych rajtuzach, a ja się nie lubię publicznie obnażać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, albo inaczej, korzystasz z dobrodziejstw cywilizacji na łonie natury. :great:

 

Marcin20.04, no wiesz, jak człowiek jest chory to raczej jest blady wtedy bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, mi się wydaje, że jak na przykład murzyn nagle zrobi się biały, to coś mu dolega, a jak biały się zrobi nagle ciemny, to też coś jest nie tak. Mówiąc krótko, jak się opalę to czuję się że wyglądam nienaturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, przy czym zaznaczam że nie mam nic przeciwko temu żebyś się opalał jeśli lubisz. Dla mnie to nienaturalne, ale dla Ciebie zapewne niektóre rzeczy które ja robię mogą się wydawać nienaturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×