Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, spamerem już byłem, za hejtera też już robiłem, więc najwyższa pora pobawić się trochę w stalkera :D

 

BTW. Wiecie jakie nazwisko nosi Lilith - Administratorka forum "nerwica.com" ? :D Nie wiecie ? :P

 

To proponuję zagrać z tym zagadkowym nazwiskiem w wisielca :D Graliście już kiedyś w wisielca ? :D

 

Ok, tak więc rozpoczynamy zabawę ;)

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Szubienicę będę rysował na bieżąco. Możecie zaczynać :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spamerem już byłem, za hejtera też już robiłem, więc najwyższa pora pobawić się trochę w stalkera :D

 

BTW. Wiecie jakie nazwisko nosi Lilith - Administratorka forum "nerwica.com" ? :D Nie wiecie ? :P

 

To proponuję zagrać z tym zagadkowym nazwiskiem w wisielca :D Graliście już kiedyś w wisielca ? :D

 

Ok, tak więc rozpoczynamy zabawę ;)

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Szubienicę będę rysował na bieżąco. Możecie zaczynać :D

 

 

Widzę, że komuś się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Dzięki za słowa pocieszenia ;) Wiesz, powoli traciłem co do tego nadzieję :P Już zaczynałem się obawiać, że to konto będzie mi "ciążyć" do końca życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamiast zjadać psy i koty to zjadamy świnie. Przecież świnia jest dużo mądrzejsza od większości zwierząt, a na pewno od psa. Zjadać mięso ze świni, to jakby kanibalizm, bo często ludzi porównuje się do tych zwierząt. :mrgreen: Wracam do jedzenia schabowego

 

xyzxyzxyz, konta to nie buty betonowe na dnie zawsze da się usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Wiesz, bany są bardziej spektakularne i w ogóle mają w sobie "to coś" :D BTW. Amon przesiaduje na forum ? Zajmuje się jeszcze takimi sprawami, jak usuwanie konta na zawołanie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×