Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, ja się o spotkaniu dowiedziałem przez PW. Następnym razem po prostu trzeba ogłosić w temacie że będzie spotkanie, to może więcej osób przyjdzie, bo dzisiaj było nas tylko troje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, podróż nie jest taka straszna. Ja dzisiaj pierwszy raz jechałem sam pociągiem. Też Warszawy nie znam, ale na przykład dzisiaj spotkaliśmy się pod Kinoteką, czyli przed PKiN, więc wystarczyło że wsiadłem u siebie w pociąg i wysiadłem na dworcu Warszawa Śródmieście. Naprawdę gorąco Cię zachęcam do wzięcia udziału w takim spotkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, dwuletnie studium informatyki. Uczę się obsługiwać Painta i włączać komputer. Wiedziałaś do czego służy przycisk reset? :P

 

A tak na poważnie, chodzę tam, bo potrzebna mi jakaś wymówka że coś robię, mam zniżkę na autobusy, której i tak nie potrzebuję, oraz za rok będę miał papierek technika, co mi pozwoli pójść do pracy. Pograć w pasjansa 8 godzin dziennie, a potem uzbierać kaskę z wypłaty na wzmacniacz Denona, głośniki Dali 8 (chyba dobrze pamiętam) oraz roczny zapas Coca-coli oraz orzeszków ziemnych i herbaty Dilmah Ceylon Gold do picia tylko w oryginalnej szklance w szafce koło zlewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ostatnio nie taka sama, bo staram się dotrzymywać Ci towarzystwa. Niestety wczoraj nie byłem w stanie pisać, bo zostałem skrzywdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×