Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kota mi szkoda, bo chce wyjść na dwór, a ja go nie chcę wypuszczać, żeby gdzieś nie przepadł przez noc.

A mój podły cały czas wskakuje na biurko i nie chce dać się wygonić z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie kocurki są gośćmi w domu,przychodzą z reguły na żarło a i tak starzy co 3 dzień

przyzwyczaiłam sie,kotki ze 3 miechy w domu kiedyś nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale przez pomyłkę to zrobili, nie specjalnie, bo on ma taką wielką halę i zamknęli tego kota w takiej kanciapie co prawie nikt tam nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ciągle nie mogę przestać myśleć o dzisiejszym spotkaniu. Tak fajnie było i zobaczyłem że nie wszyscy ludzie chcą mnie skrzywdzić. Bardzo chętnie bym powtórzył to spotkanie, może udałoby mi się otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, ja cały czas jestem, ale nie chcę pisać posta pod postem.

 

-- 19 maja 2013, 02:33 --

 

Weźcie kurcze coś piszcie, bo się zanudzić można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, nie jest źle. Byłem dzisiaj na spotkaniu z osobami z forum, było bardzo fajnie, choć nie potrafiłem się otworzyć. A u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, mam taką nadzieję, niestety fobia społeczna robi swoje. Myślę że było im przykro, bo pomyśleli że ich nie polubiłem i dlatego byłem mało rozmowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, a, o miasto chodzi. W Warszawie. Nie wiem czemu, ale z góry przyjąłem że Ty jesteś z Warszawy, przez co znasz to miejsce. Niestety z moich okolic nikogo nie ma na forum, ale z drugiej strony do Warszawy nie mam tak znowu daleko i myślę że warto przejechać ten kawałek, żeby spotkać fajnych ludzi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×