Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, dopiero zaczęłam terapię, więc przypuszczam że terapeutka chciałaby więcej rzeczy się dowiedzieć o mnie. Pytania o moje relacje z rodziną, najbliższymi, jakieś pytania na temat tego czy byłabym w stanie zrobić komuś krzywdę, o śmierć, o samopoczucie, podejście do różnych spraw itp ;)

 

-- 18 maja 2013, 12:57 --

 

monk.2000, moja przyjaciółka studiuje muzykologię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, fajnie, ja zawsze lubiłem mieć korzystać z okazji gdy miałem coś do powiedzenia o sobie.

 

Na studia z muzykologii to się nie do końca nadaję, bo chyba mam kiepski słuch. Wiele w graniu na instrumencie wyrobniczej pracy, jak ktoś nie ma daru. Trzeba w kółko powtarzać ćwiczenia.

 

Nie mogę, ale zmęczony jestem, tylko się położyć. Może to wina tych idiotycznych snów, jakie dzisiaj miałem. Dosłownie cyrk na kółkach te moje sny. Film z Hollywoodu z superefektami to jest jedno ujęcie moim śnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, bo jadę pociągiem (pierwszy raz sam) i bardzo się stresowałem czy nie wsiądę do złego pociągu. Jadę do Warszawy spotkać się z osobami z forum i to też strasznie przeżywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o znowu amfce był :hide::lol:

dziwne może to popapraniec ale mi żal tak zaburzonej osoby

chyba dlatego, że to dziki człowiek i nie wie sam co robi :bezradny:

a sąsiada co wie co robi za głupi komentarz bym kataną chciał poszatkować :bezradny::twisted::lol:

Katany są przereklamowane,mniej przereklamowane są piły spalinowe,trochę więcej bałaganu,ale ile więcej radości :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, dzień dobry, no początek pracowicie się zaczyna, bo zaraz się biorę do roboty, żeby wieczorem ze stoickim spokojem mógł zasiąść do oglądania walki bokserskiej i filmu.

 

a Ty? jakie plany na dzisiaj? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×