Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, W zasadzie to nie był ban :P Tak gwoli ścisłości ;)

 

Z tymi banami to ostatnio ciężka sprawa. Kiedyś za byle teksty leciały osty, a teraz człowiek staje na rzęsach żeby dostać bana i ni chuja :P No nic, trzeba poczekać aż na forum zawita ktoś bardziej kompetentny - przykładowo taki Amon, czy też sam Shadow ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

Boli mnie mózg. Sen.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyzxyzxyz, "Randomowym degeneratem z zaburzeniami psychicznymi" nawet coś mi to mówi :D

 

Saraid, ładna, ale zawsze w takim okresie włączają mi się lęki. Zmiana temperatury, ostre słońce. Nie lubię lata niestety. Wiosne to i owszem. Jednak w ogrudku poleżeć zawsze można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, u mnie odwrotnie lato to ulga ,wiosna całą zimą się męcze :bezradny:

xyzxyzxyz, Marcin coś Ty ti nawyrabiał?

Calineczka1990, mnie też forum coś od dwóch dni muli teraz też cos nie tak :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×