Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

deader, Ja jestem po technikum technologii żywności( wbrew pozorom nie uczyli tam gotować tylko dotyczyło to procesów produkcji, kontroli żywności ja mam np specjalizacje analiza żywności). Ale nigdy mnie ta szkoła nie interesowała nienawidziłem chemii której tam pełno było, a na studia poszedłem w zupełnie innym kierunku. Także możliwe ze zawodówka też by mnie intereoswała i olałbym tamtejsza naukę zawodu z czego co wiem było powszechne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, Hans, ciekawe jest to piszecie, a że filozofia uczy to akurat wiem, choć wydaje mi się mimo wszystko, że stereotypy o filozofach są jakie są.. ale nie o tym był temat, przepraszam, że się wcięłam ;)

osobiście, gdybym miała pokierować swoją edukacją jeszcze raz, zrobiłabym studium plus solidny kurs językowy. nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lux24, a jakie studium byś wybrała? i jaki kurs językowy, bo ja się teraz uczę angielskiego ale samemu z programem komputerowym, rozważam kurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaria, ja chyba mam taką osobowość, to się cieszę

Załatwiaj papiery i ruszaj na podbój korpo. Po trupach do celu :twisted:

Czy to nie tak,że osoby z osobowością dyssocjalną raczej nie widzą problemu we własnym postępowaniu,myśleniu, i raczej nie chodzą po tego typu forach,bo po prostu nie przeszkadza im ich stan umysłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zagorzałym zwolennikiem kursów, jak to mówią, kolekcjonerem :mrgreen: Całkiem nie najgorzej się na tym wychodzi, tylko trzeba patrzeć na kogo akurat jest zapotrzebowanie. Z jednego uprawnienia skorzystałam 10 razy bardziej niż ze studiów i pewnie bez niego już bym nie raz żebrała na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, no to życzę Ci żebyś je skończył i był zadowolony. Ja nie pójdę bo po prostu wiem, że jestem tępa i nie dam rady.

wątpie żebyś była taka tępa, zresztą tępi tez studiują, studiowali czego np ja jestem przykładem.

Weź mnie nie denerwuj. Już Ci pisałam, że jesteś zajebiście inteligentnym facetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia niczego nie zapewniaja ale warto je zrobic dla siebie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami bo zdecydowanie poszerzaja horyzonty

Ja tak czasem się zastanawiam czy by się na jakieś weekendowe studia nie zapisać, ale właśnie jakies praktyczne. Grafika czy coś w tym stylu, co rozszerzyłoby moje umiejętności w obecnym zawodzie. Bo od studiowania tego co mnie interesuje to mam internet, wikipedia skarbnicą wiedzy w tematach które mnie jarają. Ale za leniwy jestem, ledwo się zmuszam żeby codziennie do roboty wstać, a co jeszcze w weekendy rano wstawac i zapiaprzać na całodniowe zjazdy, nie podołałbym :/ Musiałbym mieć chyba żonę, wtedy załacza się tryb "przebywać jak najmniej w domu" podobno :D Tylko że potencjalne żony wymagają żebym miał zrobione studia, i spirala się napędza i wracam do punktu wyjścia :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaria, ja chyba mam taką osobowość, to się cieszę

Załatwiaj papiery i ruszaj na podbój korpo. Po trupach do celu :twisted:

Czy to nie tak,że osoby z osobowością dyssocjalną raczej nie widzą problemu we własnym postępowaniu,myśleniu, i raczej nie chodzą po tego typu forach,bo po prostu nie przeszkadza im ich stan umysłu?

 

Chyba nie do końca, ktoś tu się kiedyś taką diagnozą "chwailił", aczkolwiek ja zmiennego raczej o nią nie posądzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zagorzałym zwolennikiem kursów, jak to mówią, kolekcjonerem :mrgreen: Całkiem nie najgorzej się na tym wychodzi, tylko trzeba patrzeć na kogo akurat jest zapotrzebowanie. Z jednego uprawnienia skorzystałam 10 razy bardziej niż ze studiów i pewnie bez niego już bym nie raz żebrała na rynku.

Ja mam 5 kursów zrobionych i co z tego. Nadal sądzę , że g... z tego mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaria, a nieeeeee, doczytałem teraz, co to jest, ja jestem bardzo empatyczny więc wykluczone. :smile:

 

nie dziwi mnie jakoś, że w tych bezwględnych korpo radzą sobie dobrze ludzie bezwzględni. ;/

 

a ogólnie to chciałbym pogadać trochę o kursach z Tobą skoro masz takie doświadczenie w tym, będziesz miała chwilkę np. jutro czy kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, no to życzę Ci żebyś je skończył i był zadowolony. Ja nie pójdę bo po prostu wiem, że jestem tępa i nie dam rady.

wątpie żebyś była taka tępa, zresztą tępi tez studiują, studiowali czego np ja jestem przykładem.

Weź mnie nie denerwuj. Już Ci pisałam, że jesteś zajebiście inteligentnym facetem.

Mylisz wiedzę ogólną z inteligencją, ja nawet sznurowadła, supła nie potrafie zawiązac, przez to mnie kiedyś pracy zwolnili, mam problemy z zakręcaniem, odkręcaniem śrubek, zerową orientacje w terenie, zerową wyobraźnie przestrzenną w pracy niemal wszyscy uważali mnie za opóźnionego w rozwoju i dawali mi rzeczy których nie mogłem spieprzyć w Angli mówili na mnie polish idiot, albo no brain man, podobno przynosiłem wstyd calej polskiej emigracji swoją beznadziejnością w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, i tylko pasja ;)

 

zmienny, ja bym wybrała administracyjno - biurowe, jest dość ogólne, myślę, że w sporo miejsc można po tym uderzyć, choć oczywiście zależy co kogoś interesuje.. co do języka zależy gdzie jest jakie zapotrzebowanie, ja w tej chwili mieszkam na północy i tu nad morzem nie ma szans bez niemieckiego.

na południu za to angielski jest potrzebny..

 

ogólnie zgadzam się z Candy14, jak ktoś może, warto dla siebie, ja tak zrobiłam i teraz nie mam pracy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz wiedzę ogólną z inteligencją, ja nawet sznurowadła, supła nie potrafie zawiązac, przez to mnie kiedyś pracy zwolnili, mam problemy z zakręcaniem, odkręcaniem śrubek, zerową orientacje w terenie, zerową wyobraźnie przestrzenną w pracy niemal wszyscy uważali mnie za opóźnionego w rozwoju i dawali mi rzeczy których nie mogłem spieprzyć w Angli mówili na mnie polish idiot, albo no brain man, podobno przynosiłem wstyd calej polskiej emigracji swoją beznadziejnością w pracy.

No bo już pisałam , że tępa jestem. Nie znam się na niczym i nic nie potrafię i nic nie rozumiem.

 

-- 17 maja 2013, 23:23 --

 

Spoko Lunaria, Tyle , że ja nie mam poczucia humoru niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaria, ok jutro coś sklecę. bo teraz idę pobiegać zaraz. ;)

 

carlosbueno, czyli tak jak już Ci kiedyś pisałem, powinieneś mieć pracę umysłową. socjologia może.

 

 

Lux24,

administracyjno-biurowe to nawet fajna sprawa bo mam doświadczenie, ale KOMPLETNIE mnie to nie interesuje.

no ja dla siebie będę robił coś, ale jeszcze nie wiem.

 

 

Ja mam 5 kursów zrobionych
siostrawiatru 5 kursów to może być lepszy atut niż studia, no niż jakieś zarządzanie trawnikami to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale awansowałaś w pracy. Ja to w każdej byłej pracy czułem sie jak piąte koło u wozu, trzymali mnie z litości albo byłem im potrzebny do jakiś cięzkich fizycznych prac. Ludzie po tygodniu pracy lepiej ją wykonywali niz ja robiąc tam 3 lata, albo po gidzinie lepiej niż ja po 3 tygodniach.

 

A tak w ogóle to temat o samotności a nie naszej tępocie, no ale w końcu kto chce się z tępymi zadawać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×