Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

uważam, że Kestrel, ma rację, pełnisz klasyczną rolę jej poplecznika, udzielasz jej wsparcia.

 

a te przytulenia i patrzenie w oczy nic raczej nie znaczą, po prostu daje jej to jakieś pokrzepienie, bawi się trochę może.

 

gdzieś tu jakaś dziewczyna na forum pisała, że chciałaby mieć geja do przytulania, ktoś zapytał po co, skoro może mieć do tego chłopaka, a ona właśnie odpisała, że do takich przyjacielskich przytulasków, zwierzeń itp. a nie do seksu, nawet mogę znaleźć jej wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dzis miala miejsce ciekawa sytuacja.

 

Gadala ze swoim bylym, z ktorym doszla do kompromisu - mianowicie zostali przyjaciolmi. Mowi, ze to dla niej ok i czuje sie w takiej sytuacji szczesliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Jeśli tak cię to męczy - po prostu idź i spytaj dziewczynę o dane kwestie które cię interesują,prosto i konkretnie,bez owijania w bawełne ja-tu-nie-owijam-w-bawelne-pl. I tyle,zobaczysz co powie,rozkminy i dyskusje tu nie mają sensu za dużego,bo wszystko jest zbytnio w sferach domysłu i gdybań,co powoduje że więcej myślisz,nie działasz,a durna niepewność powoduje tym większy strach...

A czego ty oczekujesz od tej dziewczyny?

Znasz ją na tyle że chciałbyś z nią być,jesteś tego pewien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, tu nie chodzi o to, czego ja chce. Ja chce wiedziec, jaki ona ma w koncu do mnie stosunek. Jezeli taki o nazwie "nic wiecej" to nie mam zamiaru wpychac sie z buciorami w jej milosne zycie. Chce byc po prostu uswiadomiony :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, samoudreka, kocham te masochistyczne klimaty :P

zmienny, krepuje sie, bo to dla mnie glupio wyglada tak spytac xd. Myslalem, ze takie rzeczy wychodza "w praniu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Tak ciężko wyciągnąć na spacer czy cokolwiek, i przy okazji zagadać co ona do ciebie konkretnie czuje, kim ty dla niej jesteś?

Czasem trzeba prostolinijnie,niema potrzeby dorabiania bóg wie jakich ideologii i scenariuszy,ale twój wybór ; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, dokladnie, ciezko o cos takiego spytac :)

Calineczka1990, co mnie nie zabije to mnie wzmocni, jak to mowia :P

Saraid, byc moze, ze tak jest, ale myslalem, ze jak dziewczyna szuka pocieszyciela, to nie zaczepia go w taki sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i racja, ale w takim razie po co te glebokie spojrzenia w oczy, dotykanie, usmiechy? No po co mi to?xdd

o rany jak to po co? Zeby podniesc sobie samoocene i udowodnic ze chociaz tamten ja rzucil to podoba sie innym facetom. A Ty wysylasz przeciez informacje zwrotne na te usmiechy ze Ci sie podoba nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×